Arman Tasarım’a İki Ambalaj Tasarımı Ödülü

Tasarım sektörünün yenilikçi markası Arman Tasarım, Ambalaj Üreticileri Birliği tarafından düzenlenen “Ambalaj Ay Yıldızları 2011” kapsamında iki kategoride ödüle layık görüldü.

İkincisi bu yıl “Ambalaj Üreticileri Birliği” (ASD) önderliğinde düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları yarışması tamamlandı. Türk firmalarının yurtiçinde ve yurtdışında ürettiği ve piyasaya sürdüğü bu yarışmada Altın, Gümüş ve Bronz ödüller için 10 ayrı kategoride toplam 109 proje yarıştı. “Gıda Dışı Ürün Ambalajları” ve “Grafik Tasarım” kategorileri yarışmasına katılan Arman Tasarım, her iki kategoride de ödüller kazandı.

Ecolinn, “Gıda Dışı Ürün Ambalajları” ” kategorisinde Biyorichi Temizlik Ürünleri Serisi ile Gümüş ödülünü kazanırken, “Biyolojik Tasarım” kategorisinde Bronz Ödül’e layık görüldü. Marka yönetimi, tüm grafik işleri ve pazarlama materyallerinin tümü Arman Tasarım tarafından yapılan Biorichi ve Ecolinn ürünleri, yapılan Ar-Ge çalışmaları ve yeni ürün yatırımları ile tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.