Duvar Tipi Davlumbazlar

Duvar Tipi Davlumbazlar

  • Müşteri Gribina, İstanbul
  • Yıl 2015
  • Hizmetler Araştırma, Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım

En İyi Davlumbaz Tasarımı

Mutfağınız için Harika Çözümler

İncelikle tasarlanmış davlumbazlar mutfağınıza şıklık, kolaylık ve zanaat getirmeye yardımcı olan çok işlevli ve yenilikçi detayları ile entegre sistemler sunar. Mutfaktaki pişirme süreçlerinin sonucunda oluşan koku ve nemin filtrelenmesi için özenle tasarlanmıştır. Davlumbazlar, mutfakta temiz hava solunumunu sağladıkları için çok kullanışlıdır. Arman Tasarım, araştırma sürecinden tasarım sürecine kadar mutfağınız için en iyi davlumbaz tasarımı konusunda modern bir dokunuşla çözüm bulmayı amaçlamıştır.

Araştırma Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım
  • Paylaş:

Modern mutfaklarda beyaz eşyalarla birlikte sıklıkla kullanılan ankastre davlumbazlar, farklı boyut ve modellerle her türlü mutfaktaki kullanıcılarına sunulmaktadır. Davlumbazlar, çekim güçleri ile yemek kokularını ortadan kaldırır ve mutfağınızı havalandırır. Bir davlumbaz seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç kriter vardır.

Ev veya iş yeri için en iyi davlumbaz tasarımı seçilirken dikkat edilmesi gerekenler arasında mutfağın ölçüsü, davlumbazın kullanım sıklığı ve ses yüksekliği gelir. Ankastre davlumbazların çekim güçleri de boyutlarına göre değişir. Eğer restoran gibi fazla sayıda yemeğin pişeceği bir mekan için davlumbaz alıyorsanız, çekim gücü yüksek olanını almalısınız. Kaliteli bir davlumbaz tasarımı, yangın riskini minimuma indirir, can ve mal güvenliğini sağlar. Cecilia Davlumbaz da çeşitli renkleri ve modern tasarımıyla kaliteli davlumbaz örnekleri arasında yer alır.

Ankastre davlumbaz modelleri, bulundukları alanlara göre değişiklik gösterir. En yaygın kullanılan davlumbaz modelleri arasında duvar tipi ve ada tipi modeller gelir. Duvar tipi davlumbazlar adından da anlaşılabileceği gibi duvara monte edilir ve genellikle evlerin mutfaklarında kullanılır. Ada tipi davlumbazlar ise tavana monte şeklinde kullanılır ve çoğu zaman restoranlar gibi iş yerlerinde tercih edilir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.