Galia Davlumbaz

Galia Davlumbaz

  • Müşteri Gribina, Istanbul
  • Yıl 2014
  • Hizmetler Araştırma, Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım

Ankastre Davlumbaz Tasarımı

Mutfaklar İçin Kurtarıcı Çözümler

Galia davlumbaz, mutfaklardaki yoğun yemek kokusunu ve rahatsız edici nemi arındırarak temizlik ve ferahlık sağlar. Yüksek performanslı bir mutfak havalandırması ve iklimlendirmesi sistemidir. Arman Tasarım, araştırma ve tasarım süreçlerini üstlenmiştir ve her adımda özenle hareket etmiştir. Ürün, mutfağınıza modern ve şık bir görünüm katarken aynı zamanda çok işlevli yapısı sayesinde mutfak içinde kolaylık sağlar.

Araştırma Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım
  • Paylaş:

Modern mutfaklarda beyaz eşyalarla birlikte sıklıkla kullanılan davlumbazlar, farklı boyut ve modellerle her türlü mutfaktaki kullanıcılarına sunulmaktadır. Davlumbazlar, çekim güçleri ile yemek kokularını ortadan kaldırır ve mutfağınızı havalandırır. Bir ankastre davlumbaz seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç kriter vardır.

Eviniz veya iş yeriniz için en iyi davlumbaz modelini seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında mutfağınızın ölçüsü, davlumbazın kullanım sıklığı ve ses yüksekliği gelir. Ankastre davlumbazların çekim güçleri de boyutlarına göre değişir. Eğer restoran gibi fazla sayıda yemeğin pişeceği bir mekan için davlumbaz alıyorsanız, çekim gücü yüksek olanını almalısınız. Kaliteli bir ankastre davlumbaz tasarımı, yangın riskini minimuma indirir, can ve mal güvenliğini sağlar. Cecilia Davlumbaz da çeşitli renkleri ve modern tasarımıyla kaliteli davlumbaz örnekleri arasında yer alır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.