Queen Davlumbaz

Queen Davlumbaz

  • Müşteri Gribina, Istanbul
  • Yıl 2014
  • Hizmetler Araştırma, Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım

Modern Davlumbaz Tasarım

Mutfaklar için İdeal Çözümler

Arman Tasarım, araştırma ve tasarım süreçlerinde etkin rol oynayarak şık ve kullanışlı bir davlumbaz tasarlamıştır. Queen Davlumbaz mutfakta kolay kullanım sağlar. Ürün, modern tasarımının yanında fonksiyonel ve yenilikçi detaylarıyla entegre bir sistem sunar. Mutfak cihazlarının üzerine yerleştirilecek bu modern davlumbaz tasarımı ile duman ve buharın en etkili şekilde çekmesi sağlanır. Queen yemek kokuları ve ısıdan oluşan rahatsız edici havayı temizler, yüksek performans göstererek odayı havalandırır.

Araştırma Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım
  • Paylaş:

Modern mutfaklarda beyaz eşyalarla birlikte sıklıkla kullanılan ankastre davlumbazlar, farklı boyut ve modellerle her türlü mutfaktaki kullanıcılarına sunulmaktadır. Davlumbazlar, çekim güçleri ile yemek kokularını ortadan kaldırır ve mutfağınızı havalandırır. Bir davlumbaz seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç kriter vardır.

Eviniz veya iş yeriniz için en iyi davlumbaz modelini seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında mutfağınızın ölçüsü, davlumbazın kullanım sıklığı ve ses yüksekliği gelir. Ankastre davlumbazların çekim güçleri de boyutlarına göre değişir. Eğer restoran gibi fazla sayıda yemeğin pişeceği bir mekan için davlumbaz alıyorsanız, çekim gücü yüksek olanını almalısınız. Kaliteli bir davlumbaz tasarımı, yangın riskini minimuma indirir, can ve mal güvenliğini sağlar. Queen Davlumbaz da çeşitli renkleri ve modern tasarımıyla kaliteli davlumbaz örnekleri arasında yer alır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.