Yenilikçi Duvar Tipi Davlumbazlar

Yenilikçi Duvar Tipi Davlumbazlar

  • Müşteri Gribina, İstanbul
  • Yıl 2015
  • Hizmetler Araştırma, Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Mühendislik

Mutfağınız için Harika Davlumbaz Çözümleri

İncelikle tasarlanmış davlumbaz grubu mutfaklarda çok işlevli ve yenilikçi yaklaşımla geliştirildi. Fonksiyon özellikleri ile tasarım dilini uyumlu şekilde geliştirdiğimiz ürünler davlumbaz ürün yapısına farklı bir bakış getiriyor. Mutfaktaki pişirme süreçlerinde oluşan koku ve nemin filtrelenmesi için hava emiş yöntemlerini yenilikçi bir yaklaşımla geliştirerek tasarım ile bu yenilikle vurgulanıyor. Arman Tasarım, araştırma sürecinden, tasarım sürecine  mühendislik geliştirmeden, prototip süreçlerine kadar yürüttüğü projede mutfaklara yeni bir tasarım dokunuşuyla yeni bir soluk katıyor.

Araştırma Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım
  • Paylaş:

Modern mutfaklarda beyaz eşyalarla birlikte sıklıkla kullanılan davlumbazlar, farklı boyut ve modellerle her türlü mutfaktaki kullanıcılarına sunulmaktadır. Davlumbazlar günümüzde mutfaklar için vazgeçilmez birer ürün haline gelmiştir. Vakumlama  teknolojileri yemek kokularını ve pişirme sırasında ortaya çıkan buharı çekerek mutfak alanlarının havasını temizler. Filtreler yardımı ile yağları tutarak … Bir davlumbaz seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç kriter vardır.

Ev veya iş yeri için davlumbaz seçilirken dikkat edilmesi gerekenler arasında mutfağın ölçüsü, davlumbazın kullanım sıklığı ve ses yüksekliği gelir. Ankastre davlumbazların çekim güçleri de boyutlarına göre değişir. Kaliteli bir davlumbaz yangın riskini minimuma indirir güvenliğini sağlar. Davlumbaz da çeşitli renkleri ve modern tasarımıyla kaliteli davlumbaz örnekleri arasında yer alır. Arman ekibi; Tasarım ve Mühendislik çalışmalarını tüm ürün gruplarında yürüterek bu temel kriterleri gözetti ve müşterimiz için önemli değerler ortaya koydu. Tasarım özellikleri yanında farklı malzeme ve üretim teknikleri uygulamalarıyla firmanın tüm ürün gamında yepyeni bir ürün yüzü ortaya çıkardı. Davlumbazlar ürün kullanıcıları için ise mutfaklarında yeni bir tasarım ve ürün kullanım deneyimi sunuyor.

Davlumbaz, bulundukları alanlara göre değişiklik gösterir. En yaygın kullanılan davlumbaz modelleri arasında duvar tipi ve ada tipi modeller gelir. Duvar tipi davlumbazlar adından da anlaşılabileceği gibi duvara monte edilir ve genellikle evlerin mutfaklarında kullanılır. Ada tipi davlumbazlar ise tavana monte şeklinde kullanılır ve çoğu zaman restoranlar gibi iş yerlerinde tercih edilir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.