Takograf Veri Toplama Kiosku

Takograf Veri Toplama Kiosku

  • Müşteri Etisan, Ankara
  • Yıl 2017
  • Hizmetler Araştırma, Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Arayüz Tasarımı, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Kalite Yönetimi, Üretim Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Tasarım Mühendisliği

Takografa kaydedilen yolculuk verileri uzun mesafede çalışan yüklü taşıt sürücüleri ve yol güvenliğini sağlamak için gereklidir. Takograf verisi toplamakla beraber ödeme yapma, geçiş ve güvenlik amaçlı da kullanılan bu kioskun tasarım mühendisliği kullanım koşullarına göre kolay erişim gözetilerek kurgulanmıştır.

Araştırma Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım Arayüz Tasarımı Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Kalite Yönetimi Üretim Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Bu veri toplama kiosku, kamyon ve tır şoförleri gibi uzun mesafede çalışan şoförler ve yol güvenliği için gereklidir. Esnek tasarımları sayesinde kiosklar yük taşımacılığındaki araçların geçişi esnasında zarar görmemektedir.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Yapan Taşıtlarda Çalışan Personelin Çalışmalarına İlişkin Avrupa Anlaşması (AETR) hükümlerince zorunlu hale gelen sayısal takograf uygulaması kapsamında kioskların başlangıç aşamasında 40 noktaya kurulması öngörülmüştür.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.