TC-600 CNC Torna Makinesi

TC-600 CNC Torna Makinesi

  • Müşteri Spinner, İstanbul
  • Yıl 2014
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel Ekipman Tasarımı

TC – 600 CNC Torna Tezgahının monoblok tasarımı, daha az yer kaplayarak makineyi kompakt hale getirir. Makineye 16 + 16 kadar istasyon bağlanabilir ve cihaz tüm istasyonlara ulaşabilir. Titreşim ve alçalma için eklenmiş sertleştirilmiş ve taşlanmış kızaklar sayesinde birden fazla eksende hassas çalışma imkanı sağlar. Kısa bir süre içerisinde seri bir üretimi mümkün kılan bu endüstriyel ekipman tasarımı, bilgisayar yardımıyla komuta edilebilir.

Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım
  • Paylaş:

TC – 600 CNC Torna Tezgahının kontrol paneli, 24’’ Multitouch ekranı, 3D Simulasyon özelliği, görsel destekli takım yönetimi ve yüksek işleme hassasiyeti ile göze çarpar.

Talaş akışını kolaylaştırmak için üretilen 45º gerçek eğimli monoblok gövde tasarımı ile parça işleme sırasında titreşimi en aza indirmek için sertleştirilmiş ve taşlanmış kızak yapısı ile bu torna tezgahı Türkiye ve Dünya’daki üreticilere güç katar.

Özel dizayn Spinner tareti, 12/16 istasyonun tamamında kullanılan canlı takımlar ile yüksek tornalama ve frezeleme performansı sağlar. Uzun takım ömürlü bu cihazlar, minimum servis bakım ihtiyacı sağlar.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.