Arman Tasarım, ürün geliştirme süreçlerini uçtan uca yöneten fikir aşamasından, ticarileşme süreçlerine kadar müşteri ve iş ortaklarına destek veren bir tasarım ajansıdır. Firmamız Tasarım bölümü, Mühendislik bölümü, İş Geliştirme bölümü ve Üretim Merkezi birimleri ile başarılı proje sonuçları sağlamaktadır.

Şirket ürün geliştirme ve ürün çeşitlendirme stratejileri oluşturmakta; müşteri odaklı yüksek verimliliği hedefleyen projeler üretmektedir.

“Arman Tasarım” ın marka değerini oluşturan unsurlar, yaratıcılığı bilimsel metotlarla iş modellerine dönüştüren süreç yaklaşımı ve nitelikli insan kaynağının ürettiği yenilikçi değerlerdir. Konusunda deneyimli ve uzman tasarımcılar; uzmanlık alanlarına uygun proje ekiplerinde yer almaktadır. Bu sayede ekip içinde tasarım yaklaşımı çeşitlenebilir, tasarım süreci proje konusuna göre yapılandırılıp uygun program oluşturulabilir ve proje hedeflerine ulaşma süresi kısaltılmış olur.

Arman Tasarım, ürün geliştirme çalışmalarında yenilik ve katma değer yaratma kriterlerine öncelik vermektedir. Proje sonuçlarında tescil nitelikli, patent odaklı ürünlere ulaşmayı hedeflemektedir. Firmamızın çok sayıda tasarım tescili ve patente sahiptir. Müşterileri için rekabet gücü kazandıran patentli bir çok projeye imza atmıştır.

Arman Tasarım ayrıca müşterileri ile yürüttüğü projelerde tüm adımları kayıt altına almaya ve dokümantasyona önem verir. Proje sürecinde oluşan bilgi ve yenilik birikiminin korunmasına özen gösterir, müşterileri kaynaklarının tasarım ve proje kültürü ile donatılmasına destek verir. Geliştirdiği patentli projelerde iş ortaklarıyla lisans bazlı iş birlikleri kurar. Yeni ürün grupları ve yeni iş alanları oluşturulmasına katkı sağlar. Tasarımların üretime geçmesi ve sürdürülebilirliği için koşulları oluşturur ve yönetir.

GÜVENLİ ve SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için oluşturduğumuz kalite yönetim sistemi, tasarım süreçlerinden, üretim kalitesine kadar tüm aşamaları kapsayan izlenebilir ve raporlanabilir niteliktedir. Kalite şartlarına uymak, değişen koşullara göre güncellemek, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, çalışma metodumuzun temel unsurlarındandır. Hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmak kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

Araştırma logo görsel

Araştırma & Analiz

Konsept Tasarımı ikonu

Konsept Tasarımı

Endüstriyel Tasarım ikonu

Endüstriyel Tasarım

Kullanıcı Arayüzü ikonu

Kullanıcı Arayüzü

Tasarım Mühendisliği ikonu

Tasarım Mühendisliği

Hızlı Prototipleme ikonu

Hızlı Prototipleme

Üretim Yönetimi ikonu

Üretim Yönetimi

Kalite Yönetimi ikonu

Kalite Yönetimi

Marka ve ambalaj ikonu

Marka ve Ambalaj

Maliyet Stratejileri ikonu

Maliyet Stratejileri

Murat ARMAĞAN Murat ARMAĞAN
Kurucu
Hatice ARMAĞAN Hatice ARMAĞAN
Proje Yöneticisi
Ali ŞAHİNKAYA Ali ŞAHİNKAYA
Tasarım Yöneticisi
Onur BABOĞLU Onur BABOĞLU
Endüstriyel Tasarımcı
Uğur ALBAYRAK Uğur ALBAYRAK
Tasarım Mühendisi
Sami ÇATAK Sami ÇATAK
Makine Mühendisi
Emre AYDOĞDU Emre AYDOĞDU
Mekatronik Mühendisi
Yunus Emre Uçan Yunus Emre Uçan
Mekatronik Mühendisi
Şeyda YÜKSEL Şeyda YÜKSEL
Endüstriyel Tasarımcı
Mustafa ATEŞ Mustafa ATEŞ
Üretim Müdürü
İsmail KORKMAZ İsmail KORKMAZ
Üretim Sorumlusu
Yaser MIZRAK Yaser MIZRAK
Satış Temsilcisi
Okan İNCE Okan İNCE
İş Geliştirme Danışmanı
Yasin TOKER Yasin TOKER
Mali MÜŞAVİR
Şükriye YILMAZ Şükriye YILMAZ
Finans Asistanı
Özdem GÜLER Özdem GÜLER
Ofis Asistanı

Ekibimize katılmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.