Müşterilerimizin potansiyellerine erişmeleri için 20 yıllık uzmanlığımızı ve bilgi birikimimizi sunuyoruz ve problemin ötesine geçen çözümler yaratıyoruz.

Tasarım Yönetimi

İş zorluklarının ürün fırsatlarına dönüştürülmesiyle verimlilik artar. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimize, ürün yaşam döngüsü planlaması yaparak tasarım ve mühendislik sürekliliğinin getirdiği faydaları sunuyoruz. Ayrıca, inovatif konseptlerin değerlendirilmesini ve uygulama sonuçlarının raporlanmasını sağlıyoruz.

Tüketici algıları ve ihtiyaçları inceleniyor, analiz ediliyor ve çalışma şekillenmeye başlıyor. Arman Tasarım‘ın yaratıcı ekibi, müşterilerimiz ve ortaklarımız olarak gelecekteki yatırımları tasarlamak için bir ekip olarak birlikte çalışıyoruz.

Tasarım Yönetimi Danışmanlığı görseli
Maliyet Stratejileri görseli

Maliyet Stratejileri

Pazar analizi ve satın alma kısmı en önemli unsurlardır ve iş başarısının anahtarlarıdır. Bu aşamada konum, ulaştırma, kalite, işçilik ve hizmetler özenle araştırılmalıdır.

Danışmanlık verdiğimiz projelerde, fizibilite etütlerine dayalı maliyet düşürme stratejilerini tasarım sürecine uyguluyoruz. Bu süreçte maliyet yaratma ile kalite oluşturma kriterleri arasında sağlıklı bir denge kurmayı önemsiyoruz.

Üretim Yönetimi

Geliştirme süreci boyunca ürünü özelleştirme, düzenleme ve farklılaştırma olanaklarını izleriz. Bunlar, işlevsel ve görsel çeşitlilik veya ürün ailesi genişletme planlaması gibi yönleri içerir. Ürün performansının izlenmesi temelinde tekrar tekrar analizler yaparız.

Tasarım Odaklı Düşünme metodolojilerine dayanarak, şirketlerin geleceklerini stratejik tasarıma göre şekillendirmelerine yardımcı oluyoruz. Piyasayı gözlemleyen, katma değer sağlayan ve sürdürülebilir kar sağlayan sistemler, hizmetler ve iş modelleri tasarlıyoruz.

Danışmanlık; Ürün ve Tasarım Yönetimi Danışmanlığı

Yaklaşımlarımızı daha iyi anlamak için Tasarım Stratejilerimizi inceleyin.

Tasarım Yaptırmaya Hazır Mısnız?

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.