Tasarım Hizmetleri
Tasarım Hizmetleri
Mühendislik Hizmetleri
Üretim Hizmetleri
Danışmanlık

20 yılı aşkın süredir ürün tasarımı ve proje geliştirme alanlarında uzmanlığımızla geniş bir müşteri yelpazesine stratejik tasarım hizmetleri sunuyoruz

 Müşterilerimiz istekleri ve kullanıcılarının ihtiyaçları analiz edilir. Projenin değer alanları belirlenir, kaynaklar planlanır ve rota buna göre çizilir. Hedef kitle titizlikle incelenerek, kullanıcının hayatını kolaylaştıran, değer katan fikirler hedeflenir. Bu sadece ürün geliştirme sürecinin başlangıcıdır.

Multi-disipliner ekibimiz, tasarımda estetiğe olduğu kadar işlevselliğe de önem verir. Alanında uzman mühendislerimizin geliştirdiği teknolojik çözümler, tasarım yaklaşımıyla ve ekonominin diliyle uzlaşarak üretime ve hazır hale gelir. Bir fikirle başlayan süreç, profesyonellikle yönetilerek hayata geçirilir ve etkin yöntemlerle ticarileştirilir.

Proje tasarım aşaması görseli
Prototip üretilip test çalışmalarının hazırlanmasını gösteren görsel

Fikirleri ürünlere dönüştürmek, zorlukları fırsata çevirmek ve ekonomi kaynaklarını doğru yönetmek üzere belirlediğimiz stratejilerle verimliliği arttırıyoruz. Tasarım ve mühendisliğin bir arada planlanmasından ortaya çıkan avantajları sunuyoruz. Ayrıca, yenilikçi konseptleri destekliyor, fikirlerin uygulama alanlarını genişletiyoruz.

Ürün geliştirme eyleminde tasarım ve mühendislik adımlarının eş zamanlı yönetilmesinin hayati rolü vardır. Tasarımlarda ürünün estetiği ve biçimsel değerleri mühendisliğin tanımlarını sezgisel olarak yansıtmalıdır. Uzman danışmanların deneyim ve bilgileri ile geliştirme alanları güçlü şekilde kapsanır. Fikirler tüm proje ekibinin eşzamanlı ve etkin  çalışması ile  yeşerir.  Akılcı süreç yönetimi ile tasarımlar hayata geçirilir. Prototipler üretilip kullanım testleri ile değer alanları deneyimlenir. Pilot üretim ve güncellemeler üretim sürecinin önündeki son adımdır. Yatırım planlanır, üretim kararı ile birlikte makinalar yaşamı kolaylaştıran yepyeni ürünlerimiz için çalışır.

Performans testlerine ek olarak, pazar araştırmalarıyla ürünün hedef kitle tarafından kabul edilebilirliği test edilir. Fizibiliteye dayalı maliyet düşürme stratejileri tasarım sürecine entegre edilir. Böylece, maliyet yaratma ve kaliteye yönelik kriterler arasında denge kurulmuş olur.

Arman Tasarım’ın yaratıcı ekibi, müşterilerimiz ve ortaklarımız olarak gelecekteki yatırımları tasarlamak için bir ekip olarak birlikte çalışıyoruz. Yaşam için tasarlıyoruz. Geleceğin yaşam biçimlerini belirleyen, kullanıcısı ile bağ kuran ve pazarda sürdürülebilir bir rekabet avantajı kazanan ürünler tasarlıyoruz.

Müşterileriyle bir ekip halinde çalışan Arman Tasarım görseli
Arman Tasarım'ın sunduğu hizmetler görseli

Tasarım odaklı düşünme yöntemlerine dayanarak şirketlerin geleceklerini şekillendiriyoruz. Hizmet, sistem ve sürdürülebilir iş modelleri geliştirerek piyasaları gözlemliyor, katma değer ve zamansız tasarımlar üretiyoruz.

Müşterilerimizin potansiyellerini gerçekleştirebilmek için 20 yıllık uzmanlığımız ve bilgi birikimimiz ile endüstriyel tasarım merkezi hizmetleri sunuyoruz.

Yaklaşımlarımızı daha iyi anlamak için Tasarım Stratejilerimizi inceleyin.

Tasarım Yaptırmaya Hazır Mısınız?

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.