Mükemmel ürün sonuçları elde etmek için, prototip üretiminden, tüketici ile buluşma aşamalarına kadar tüm ürün geliştirme, üretim ve tedarik süreçlerini yönetiyoruz.

Prototip Üretimi

Tasarım doğrulama ve mühendislik çalışmaların sonuçları test prototipleri üreterek izlenir. Ölçekli prototipler ergonomik uygunluk, ürün bileşenlerinin yapı içerisinde yerleşimi, parça montajı gibi konularda denemelere olanak sağlar, hassas prototipler kozmetik özelliklerin deneyimlenmesini sağlar. Çalışan prototiplerle kullanım testleri gerçekleştirilerek ticarileşme öncesi kullanıcı etkileri incelenir.

Üretim Hizmetleri mock up test ve prototip aşaması görseli

Prototipler üretimi ile gerçekleştirilen test çalışmaları mühendislik çalışmaları detaylandırmak için bilgi akışı sağlar. Birkaç aşamalı prototip üretiminin ardından üretim sürecinin pilot aşamasına geçilebilir.  Üretim aşamasını sonlandırmadan önce gerekli ayarlamalar yapılır. Performans testlerine ek olarak, prototipler veya ön üretimler ile belirlenen hedef kitle ile ürünün kabul edilebilirliğinin izlenmesi amacıyla tüketici kullanım testleri ve deneyimleri değerlendirilir. Ön üretim ile bir çok farklı insan profili veya farklı coğrafyalar ile ürünler buluşturularak geniş kapsamlı pazar analizi gerçekleştirilir.

Üretim yönetimi görseli

Üretim Yönetimi

Ürün Geliştirme sürecinde ürün ve marka için pazarda ayrışma, özelleşme ve farklılaştırma olanaklarını izlenir. Bunlar, işlevsel ve görsel çeşitlilik veya ürün ailesi genişletme planlaması gibi yönleri içerir. Ürün performansının izlenmesi temelinde tekrar tekrar analiz yapılır. Üretim önce her kritik veri geliştirme sürecine yansıtılır. Ürün çeşitlendirme olanakları gözden geçirilir. Verim ve planlı bir üretim için gerekli koşullar oluşturulur. Üretim başladığında adımlar izlenerek verimlilik olanakları izlenir. Mühendislik çalışmalara yansıtılır. Ortaya konan yenilikler bir sonraki üretim sonuçlarına yansıtılır.

Ürün geliştirmenin ilk aşaması, fikirlerin ve olasılıkların bütünleşmesidir. Ürün geliştirme süreci burada başlar, yönetim fikirlerin ticarileşme aşamasına kadar devam eder. Zekice fikirler akıllı yönetim sayesinde geliştirilir, etkili yöntemlerle gerçekleştirilir, uygulanır ve ticarileştirilir.

Verimlilik Odaklı Üretim Yönetimi

Planlama, verimlilik, karlılık ve üretim sürecinin gelişimi, yatırım projelerinin faydaları ve geri dönüşü için çok önemlidir.

Üretim hizmetleri örnek görseli

Ürün özellikleri, üretim hızı, kalite kontrol ve test süreçleri dikkatle yönetilmelidir. Üretimin istikrarlı olması için her aşamada yeniliklerin geliştirilmesi gerekmektedir. Arman Tasarım´ın uzman ekibi ve üretim gücü ile verimlilik odaklı üretim süreç yapısı sizi bekliyor. Üretim sürecinde ilerlemek için yeni trendleri takip ediyoruz. Bu hem her iki tarafa hem de son kullanıcılara fayda sağlıyor. Ayrıca, kayıt tutmak ve müşterilerimizle paylaşmak için üretimin tüm aşamalarını açıklayan tam bir rapor hazırlıyoruz.

Sunduğu üretim hizmetleriyle Arman Tasarım görseli
Arman Tasarım üretim hizmetleri görseli
Sunulan üretim hizmetlerine örnek olarak Ke-Bot görseli

Üretim hizmetlerimizi daha yakından tanımak için üretim ve tedarik yönetimi sayfasını inceleyin!

Tasarımdan üretime projelerinize değer katıyoruz.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.