Mükemmel sonucu elde etmek için, prototipten müşteri ile buluşma noktasına gelene kadar geliştirme sürecinin her aşamasında hassas düzenlemeler yapıyoruz.
1

Prototip

Tasarım mühendisliği süreci bağlamında mevcut bulunan tasarımları veya tasarlanmakta olan ürünleri iyileştirmek için analizler yaparız.

 

Prototipler üretilir ve test edilir; bu döngünün birkaç defa yinelenmesinden sonra üretim sürecinin pilot çalışması gerçekleştirilir. Üretim aşamasını sonlandırmadan önce gerekli ayarlamalar yapılır. Süreğen performans testlerine ek olarak, belirlenen hedef kitle arasında ürünün kabul edilebilirliğini kontrol etmek amacıyla pazar testleri de yaparız.

2

Üretim Yönetimi

Geliştirme süreci boyunca ürünü özelleştirme, düzenleme ve farklılaştırma olanaklarını izleriz. Bunlar, işlevsel ve görsel çeşitlilik veya ürün ailesi genişletme planlaması gibi yönleri içerir. Ürün performansının izlenmesi temelinde tekrar tekrar analiz yaparız.

 

Ürün geliştirmenin ilk aşaması, fikirlerin ve olasılıkların bütünleşmesidir. Ürün geliştirme süreci burada başlar, yönetim fikirlerin ticarileşme aşamasına kadar devam eder. Zekice fikirler akıllı yönetim sayesinde geliştirilir, etkili yöntemlerle gerçekleştirilir, uygulanır ve ticarileştirilir.

3

Verimlilik Odaklı Üretim Yönetimi

Planlama, verimlilik, karlılık ve üretim sürecinin gelişimi, yatırım projelerinin faydaları ve geri dönüşü için çok önemlidir.

Ürün özellikleri, üretim hızı, kalite kontrol ve test süreçleri dikkatle yönetilmelidir. Üretimin istikrarlı olması için her aşamada yeniliklerin geliştirilmesi gerekmektedir. Arman Tasarım´ın uzman ekibi ve üretim gücü ile verimlilik odaklı üretim süreç yapısı sizi bekliyor. Üretim sürecinde ilerlemek için yeni trendleri takip ediyoruz. Bu hem her iki tarafa hem de son kullanıcılara fayda sağlıyor. Ayrıca, kayıt tutmak ve müşterilerimizle paylaşmak için üretimin tüm aşamalarını açıklayan tam bir rapor hazırlıyoruz.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

S e n d i n g