Geleceği şekillendiren projelerimiz için yaratıcı takımımıza katılacak yetenekleri arıyoruz. Bizimle iletişime geçin, bilgilerinizi paylaşın!

AÇIK POZİSYONLAR

ENDÜSTRİYEL TASARIMCI : Endüstriyel Ürün Tasarım bölümlerinden mezun, en az iki yıl deneyimli,  teknoloji odaklı düşünebilen, üç boyutlu bilgisayar modelleme ve görselleştirme konusunda uzman, çizim ve sunum tekniklerine hakim, teknoloji meraklısı, araştırma yeteneğine güvenen, fikir ve yaratıcı çözümler ile projelere katkı sağlayacak, takım arkadaşları arıyoruz.

TASARIM MÜHENDİSİ : Makine mühendisliği alanında deneyim sahibi, Solidworks mühendislik programına hakim, mekanik parça, plastik ürünlerin tasarımı konularında deneyimli yüzey ve katı modelleme tekniklerine hakim,  üretime yönelik mühendislik çözümleri geliştirebilen takım arkadaşları arıyoruz.

MEKATRONİK MÜHENDİSİ : Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, ileri derecede SolidWorks programını hızlı ve etkin kullanabilen, en az iki yıl deneyim sahibi,  mühendislik programlarında analiz ve simülasyon yapabilecek, üretim tekniklerine hakim, elektronik ve mekanik ilişkili mühendislik çalışmalarda yaratıcı çözümleri geliştirebilen takım arkadaşları arıyoruz.

ELEKTRONİK MÜHENDİSİ : Bilgisayar Mühendisliği veya Elektronik  Haberleşme mühendisliği bölümlerinden mezun en az üç yıl deneyim sahibi,  sayısal devre tasarımı ve çok katmanlı kart tasarımı konusuna hakim, gömülü yazılım geliştirme konusunda tecrübe sahibi, yaratıcı mühendislik çözümleri geliştirebilen, araştırma yeteneğine güvenen, takım arkadaşları arıyoruz.

ÜRETİM MÜHENDİSİ : Endüstri Mühendisliği veya Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun en az üç yıl deneyim sahibi, üretim planlama ve tedarik yönetimi alanında çalışacak, ürün geliştirme süreçleri konusunda deneyimli , malzeme ve üretim yöntemleri konusunda bilgi sahibi, araştırma yeteneğine güvenen, takım arkadaşları arıyoruz.

MUHASEBE UZMANI : Finans departmanında görev almak üzere  dört yıl işletme muhasebesi konusunda deneyimli,  disiplinli, titiz çalışma prensibine sahip, detaylara önem veren ve sonuç odaklı takım arkadaşı arıyoruz.

Yeni Arkadaşımız Siz Olun
Özgeçmiş Ekle
Dosya

Formda verdiğiniz bilgiler Arman Tasarım'ın sizinle iletişime geçmesi için kullanılacaktır. Bilgilerinizin gizliliği korunacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki kutuyu tıklayarak bilgilerinizi bu koşullar doğrultusunda kullanabileceğimizi onaylıyorsunuz.

Yukarıdaki koşulları kabul ediyorum

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.