Yaşam için tasarlıyoruz. Geleceğin yaşam biçimlerini belirleyen, kullanıcısı ile bağ kuran ve pazarda sürdürülebilir bir rekabet avantajı kazanan ürünler tasarlıyoruz.
1

Ürün Tasarımı

Empati, deneyim ve aklın doğru bileşeni ile ürünler tasarlıyoruz. Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak yenilikler ortaya koyuyoruz. Hedef pazar beklentilerini takip ederek, ambalaj, elektronik, mobilya, aydınlatma, plastik mutfak eşyaları, medikal gibi çeşitli ürün alanlarında rekabetçi ürün tasarım çözümleri yaratıyoruz.

Müşterilerimizi ve onların ihtiyaçlarını anlamakla başlayan tasarım sürecimiz fizibilite çalışması, pazar araştırması ve hem teknik hem de stratejik analizlerden oluşuyor.

2

Konsept geliştirme

Konsept çizimlerle yeni fikirler ve ürün stratejileri incelenmektedir. Bu, müşterinin iş sorunlarını ürün tasarım çözümlerine dönüştürmenin bir yoludur ve hem kullanıcıların hem de yatırımcıların hayal gücünü harekete geçirme gücüne sahiptir.

3

Grafik Tasarımı ve Ambalaj

Akıllı tasarım çözümleri sezgisel bir araştırma süreci ile başlıyor. Ürün üzeri grafik tasarımları, semboller, marka, logo, tanıtım stant tasarımı gibi unsurları ile ürün markası ve kimliğini oluşturuyoruz.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

S e n d i n g