Çoklu ATM İstasyonu

Çoklu ATM İstasyonu

  • Müşteri İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul
  • Yıl 2014-2016
  • Hizmetler Araştırma, Konsept Tasarımı

Kentsel Tasarım

Kent yaşamında konforlu deneyimler için yenilikçi ve fonksiyonel ürünler tasarlıyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü ile gerçekleştirilen kentsel tasarım danışmanlığı kapsamında hazırladığımız bu çalışma ile şehrin ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz.

Araştırma Konsept Tasarımı
  • Paylaş:

Ahşabın doğal ve estetik hissini günlük mekanik etkileşimlerin yüzeyine ekleyerek duygulara dokunmayı ve şehir yaşamının ruh halini değiştirmeyi amaçlıyoruz. Kent hayatı içerisinde insanların uğrak noktası olan ATM İstasyonlarına eklenen ahşap detayları genel kent deneyimini de büyük ölçüde etkiler. Arman Tasarım ekibi olarak, istenilen etkiyi yaratabilmek amacıyla gerekli araştırmaları yaptıktan sonra planladık ve tasarladık.

Bu tür tasarımlar kent estetiği konusunda büyük etkiye sahiptir. Aynı zamanda tasarımlar kentin ekonomik ve sosyal kalkınma hedeflerine yöneliktir.  İstanbul’un tarihi bölgelerinden yeni gelişen alanlarına kadar pek çok alanda tasarım çalışmaları gerçekleştiren ajansımız, bu tür proje ve çalışmalarla şehrin gelişiminde rol oynuyor.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.