Curve Kiosk Ailesi

Curve Kiosk Ailesi

  • Müşteri Kiosk Innova, Istanbul
  • Yıl 2014-2015
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği

Kullanıcı Arayüzü Tasarım

Curve Serisi, check- in ve promosyon gibi çok amaçlı kullanım fırsatları sunar. Alışveriş merkezlerinden bireysel mağazalara ve spor merkezlerinden havaalanlarına kadar her yerde kullanılabilir. Sektörel self-servis çözümleri konusunda fonskiyonel bir ürün grubu oluşturur. Kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda örnek bir ürün grubu olan Curve serisi, hizmet anlayışına yenilikçi bir bakış açısı sunarak kaliteli tasarımla yüksek teknolojiyi birleştirir. Kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilmiş olan kiosklar, kullanıcı dostu arayüze sahiptir. Arman Tasarım’ın yetenekli ekibi mühendislik ve tasarım hizmetleriyle projeyi geliştirmiştir.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği
  • Paylaş:

Ergonomik tasarımı ile kullanıcıların gözdesi haline gelen Curve Kiosk Serisi, eşsiz bir endüstriyel tasarım örneği. Bu ürün serisinin Wi-Fi adaptör, 80 mm termal yazıcı, pleksi glass giydirme, PC kamera gibi opsiyonel özellikleri mevcuttur. Bunlar dışında, bu seri kurumsal kimliğe özgü tasarım şıkları da sunar. Sınırsız renk ve şekil içerisine girebilen bu seri, tamamen mağaza ve şubelerin konseptine özel bir görünüme bürünüyor.

Curve serisi, perakende satış ofisleri, stadyumlar, kurumsal etkinlik alanları, toplantı odaları, mağazalar, sunum merkezleri, restoranlar, AVM’ler, oteller, fuarlar, interaktif pazarlama alanları gibi açık ve kapalı birçok mekan kullanımına uygundur.

 

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.