Maratem 750 mL. Şişe

Maratem 750 mL. Şişe

  • Müşteri Eczacıbaşı, İstanbul
  • Yıl 2018
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Ambalaj

Ürün Ambalaj Tasarımı

Eczacıbaşı profesyonel temizlik ürünleri, günlük yoğun kullanımın gerektirdiği koşullara uygun şekilde tasarlanmış, yeni nesil ambalajlarla kullanıma sunulmuştur. Pazar araştırması ve trend analizi ile başlayan süreç, marka ve ambalaj tasarımı sürecini geliştirir ve marka kimliğini keskinleştirir. Arman Tasarım olarak biz ürünlerin mevcut gelecekteki müşterilerinizle uyum içinde olmalarını sağlarız.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği
  • Paylaş:

Maratem banyo, mutfak ve ev için genel temizlik ve bakım ürünleri, Eczacıbaşı kalitesiyle üretilmekte ve 750 mL’lik ambalajlarda satılmaktadır. Genellikle profesyonel kullanım için olan Maratem ürünlerinin ambalaj tasarımını Arman Tasarım ekibi olarak gerçekleştirdik. Sprey takarak kullanılabilir şişe, tüm kullanıcılarına kolaylık sağlar.

Ambalaj tasarımı sürecinde ilhamımızı altın orana sahip deniz kabuğundan aldık. Mükemmeli hedefleyen bir tasarım ajansı olarak, bu bakış açımızı ambalajlara da yansıttık.

Maratem Temizlik Ürünleri Şişe ve Ambalaj Tasarımı

Maratem Yağ ve Boya Çözücü (M616), yağlı boya, zamk, tükenmez kalem, doğal ve madeni yağ, ruj, oje, krem, ayakkabı boyası, zift, katran, mayonez, mum ve çikolata gibi organik bileşikler içeren lekelerin çıkartılmasında birebirdir. Bu ürün, renkli ve hassas kumaşlara uygulanmadan önce denenmelidir.

Maratem Alkol Bazlı Dezenfektanlı Yüzey Temizleme Ürünü (M330) ise, mutfak ve gıda üretimi yapılan alanlar ve diğer birçok alanda tezgah ve ekipmanların hızlıca temizlenmesini sağlar. İçindeki antibakteriyel formülü sayesinde yüzeyleri etkin bir şekilde dezenfekte eden bu ürün, rahatlıkla gıda ile doğrudan temas eden yüzeylerde kullanılabilir.

Maratem Çamaşır ve Oda Parfümü, kafe, restoran, otel, ofis, iş yeri, ev, fabrika, hastane gibi yerlerde rahatsız edici kokuları giderir. Uygulandığı ortamlarda kalıcı ve hoş bir koku bırakan bu ürün, iki-üç defa sıktığınızda tüm odayı ferahlatır. Bu çamaşır ve oda parfümü, özel şişe tasarımı ve içeriği sayesinde püskürtülerek kumaşların üzerine de kullanılabilir.  Yalnızca profesyonel kullanım için önerilen bu temizlik ürününü kullanırken direkt olarak uygulanacak yüzeye püskürtebilirsiniz, sulandırmaya gerek yoktur.

Maratem Asidik Banyo Temizlik Ürünü (M209), temizlik alanlarındaki her türlü kireç kalıntısını çıkartır. Ofis ve iş yerleri, restoran ve kafeler, fabrikalar, hastaneler, oteller gibi alanların banyo ve tuvaletlerinde klozet içi hariç tüm alanlarda hijyen sağlar. Temizlendiği alanı parlattığı gibi dezenfekte de eder.

Banyo ve tuvaletlerde klozet içi hariç geri kalan alanda güvenle kullanılabilir ve hijyen sağlar. Banyolarda bulunan batarya, seramik, derz araları, duşakabin içi ve camlarında kullanılabilir. Ürünün kireç çözücü özelliği vardır. Temizlenen alanı parlatır. Sprey şişe tasarımı ile kullanıcılarına rahatlık sağlayan bu ürün, uygulandığı yüzeylerde tam koruma sağlar. Kıvamlı yapısıyla dikey yüzeyleri de kolay ve etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. Asidik içeriği yüzünden mermer gibi taş yüzeylerde kullanılmaması önerilir. Diğer tüm yüzeyler kolay ve lekesiz bir şekilde kurur.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.