Pozitif Live Bilet Kiosku

Pozitif Live Bilet Kiosku

  • Müşteri Etisan, Ankara
  • Yıl 2014
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Maliyet Stratejileri

UX Tasarım

Pozitif Live Bilet Kiosku, satış, check-in ve promosyon gibi amaçlar için tasarlanmış bir kiosktur. Kullanım alanları arasında alışveriş merkezleri, bireysel mağazalar, spor merkezleri, havaalanları ve daha fazlası sayılabilir. Kullanımı kolaydır ve çok fonksiyonlu bir üründür. UX tasarım örneği bu ürün, kullanıcılarının deneyimini düşünür; bekleme sürelerini azaltır. Bu sayede müşteri memnuniyetini artırır. Kurumların iş yükünü azaltan bu ürün, piyasada rekabetçi bir avantaj kazandırır. Arman Tasarım tarafından tasarımdan mühendisliğe, maliyet analizinden üretime her aşamada yenilikçi bir bakış açısıyla çalışmıştır.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Bilet Kiosklarının Özellikleri

Eskiden sadece gişelerdeki görevliler tarafından alınabilen biletler, günümüzde kiosklar tarafından daha kolay bir şekilde satın alınabiliyor. Müşterilere kredi kartı, banka kartı, nakit para (banknot ve madeni para) ile ödeme gibi birçok seçenek sunan bilet kioskları, konser alanları, stadyumlar, müzeler ve birçok diğer yerde müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sağlıyor. Kullanıcı arayüz tasarımı ile kolaylık sağlamak için tasarlanan bu self servis bilet kioskları, servisin yoğun ve kalabalık olduğu zamanlarda akışı hızlandırır.

 Diğer bilet gişelerine kıyasla bu kiosklar zamandan tasarruf ederek müşterilerine kolaylık sağlar. Uzun kuyrukları veya gecikmeleri azaltması dışında işlem başına masrafı da düşüren bu kiosklar, müşteri memnuniyetini korur. Müşteri memnuniyetini korurken bir yandan da şirketlerin değer ve kazancını artırır. Pozitif Live Bilet Kiosku da UX tasarım örneği olup, arayüz tasarımı ve fonksiyonelliği ile öne çıkar.

 

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.