S-Matik Sıra Kiosku

S-Matik Sıra Kiosku

  • Müşteri Tümsaş, İstanbul
  • Yıl 2013
  • Hizmetler Arayüz Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği

UI Tasarım

S-Matik sisteminin dokunmatik ekranlı kioskları, kullanımı kolay ürünlerdir ve sıra numaraları basit terimlerle üretmek veya her türlü reklamcılık görüntüsünü görüntülemek için kullanılabilir. Kart okuyucular kiosklara entegre edildiğinde, müşterilere kart türüne göre öncelikli bilet verilebilir. Teller Otomasyonu ile bağlantılı olarak çalışan kuyruk yönetimi sağlanır. Ürün, modern ve kullanıcı dostu arayüz tasarımıyla otomasyon ve müşteri sıra yönetimi alanında başarılı bir operasyon sağlar.

Arayüz Tasarımı Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği
  • Paylaş:

S-Matik ürünleri, banka, hastane, kamu kurumları gibi noktalarda hizmet süresini kısaltırken kalitesini artırır. S-Matik kioskları işletmelerine kaynak planlaması yapma imkanı sağlayan ve müşteri ilişkileri yönetimine veri sağlayan müşteri sıralandırma çözümleridir.

UI tasarım konusunda öne çıkan, sıra yönetiminde öncü olan bu ürünler, farklı LED renkleri ile uygulama alanlarında sıra bekleyen müşterilerin ilgili noktaya yönlendirilmesinde yardımcıdır. Piyasadaki diğer birçok kiosktan farklı olarak kurum logosu, işlem gün ve saati gibi tarih bilgilerini de biletin üzerine basabilen S-Matik ürünleri, müşterilerine her türlü kolaylığı sağlar.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.