Ae-Maestro Good Design Ödülünü Kazandı!

Aybey için tasarladığımız Ae-Maestro bileşik asansör kontrol ünitesinin 2019 GOOD DESIGN® Ödülü kazandığını duyurmaktan gurur duyuyoruz. 1950’de Chicago’da kurulan GOOD DESIGN, tasarımda mükemmelliği dünya çapında ölçen en eski ve en tanınmış programlardan biridir.

Good Design ödüllü Ae-Maestro görseli

Sürekli gelişen endüstriyel teknoloji, tekrar eden modifikasyon ihtiyacı ve kullanıcı dostu işleyişe verilen önem doğrultusunda Ae-Maestro akıllı bir tasarım çözümü ortaya koyuyor.
Bileşik asansör kontrol sistemi olan bu cihaz, iki farklı fonksiyon panelini tek cihazda kompakt şekilde bir araya getiriyor ve yenilikçi kontaktörsüz sistemi ile önemli avantajlar sağlıyor. Tasarım, operatör için erişim kolaylığını özellikle gözetiyor ve dayanıklı tasarım dil olarak kesilmiş elmastan ilham alıyor. Cihaz, uygulamada daha fazla kolaylık, operasyonda ise daha fazla incelik barındırıyor.

Birçok teknik yeniliğe sahip Ae-Maestro görseli

Bu bileşik asansör kontrol ünitesi, rakipleriyle karşılaştırıldığında birden fazla teknik yenilik içermektedir.
Kontaktörsüz kontrol sistemi üç önemli özelliğe sahiptir: Sessiz çalışma kabiliyeti, kullanılan malzeme maliyetinde azalma ve uzun kullanım ömrü. Ürün tüm elektrikli asansör tipleri için kullanılabilir ve Avrupa Asansör Standartlarına uygundur.

2019 Good Design ödüllü Ae-Maestro görseli

Ae-Maestro, kolay kullanım ilkesine bağlı kalarak tasarlanmıştır. Alt kapak paneli herhangi bir vida kullanmadan çıkarılabilir, bu da herhangi bir değişiklik için hızlı erişim sağlar. Üstte bulunan el terminali, operatörün bakım sürecini kolaylaştırmak için bir kablo ile uzatılabilir ve operatörü asansör ile kontrol ünitesi arasında ileri geri gitmekten kurtarır. Buna ek olarak, ön bazı önemli girdileri doğrudan ayrıntılı olarak görüntüler.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.