Alpen Beton Blok Serisi

Alpen Beton Blok Serisi

  • Müşteri Axanor, Istanbul
  • Yıl 2013
  • Hizmetler Araştırma, Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Endüstriyel Ürün Tasarım Projesi

Ahşap ve beton en çok tercih edilen, işlevsel, estetik ve doğal malzemedir. Arman Tasarım, kent mobilyası kapsamında kaliteli ve şık çevre düzenleme elemanları tasarlar. Kaliteli üretim, özenle seçilmiş malzemeler ve modern tasarımlar ile bu kent mobilyaları, şehir parklarında, caddelerde, meydanlarda, bina çevrelerinde, iç mekanlarda ve bahçelerde çevremizi zenginleştirir. Bu doğtultuda, kamusal alanlara kimlik kazandırarak, yaşam düzenine katkı sağlayan nesneler geliştirir.

Araştırma Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi Kalite Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Kent mobilyası kapsamında kaliteli ve şık çevre düzenleme elemanları olan Alpen Beton Blok Serisi’nin endüstriyel ürün tasarımını Arman Tasarım üstlenmiştir.

Arman Tasarım kaliteli üretim, doğal malzemeler ve sıradışı tasarımlar ile parklarda, caddelerde, meydanlarda, site çevrelerinde, iç mekanlarda ve bahçelerde çevremizi zenginleştirme fikri doğrultusunda, şehre kimlik kazandırarak, kent düzenine katkı sağlayan endüstriyel ürünler geliştirdi.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.