Best Print 3B yazıcıya Red Dot 2023 ödülü

Redon için tasarım ve tasarım mühendisliği çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz “Best Print 3B Printer” Red Dot Design Award 2023 ödülü kazanarak gücünü kanıtladı. Teknolojisi Redon tarafından geliştirilen 3 boyutlu yazıcı, alanında öncü niteliğe sahip cihaz. Yaratıcı ekibimizin yenilikçiliği ve yüksek teknoloji kavramlarını merkeze alan tasarım yaklaşımı ile başarılı bir ürün yarattı.  Kullanıcılar ve medikal pazarla buluşan Best Print, alanında dünyanın en prestijli tasarım ödüllerini kazanmaya başladı. BestPrint, German Design Award 2023 ödülünün ardından Red Dot jürisinden de etkileyici tasarımı ve kullanıcı ara yüzünün güçlü etkisi ile tam not aldı. Bu başarı yaratıcı ekibimizin sıkı çalışması ve müşterimizle güçlü iş birliğimizin bir kanıtıdır.

Red Dot Design Award 2023 Winner

Best Print®, en iyisini hedefleyen diş hekimleri ve diş teknisyenleri tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış, kompakt bir DLP 3 Boyutlu bir yazıcıdır. Redon Best Print®; olağanüstü performans ve işlevsellik yanında, aynı zamanda sürdürülebilirlik anlayışını kullanım pratikliği ve uygulama çözümler ile destekleyen bir cihaz. 3B baskı çözümlerine yepyeni bir yaklaşım sunan Redon Best Print®, ileri görüşlü tasarımı kalitesi nedeniyle Red Dot Design Award jüri üyeleri tarafından takdir edildi. “Red Dot” Tasarım ödülü ürünün tasarımında yüksek kaliteyi, üretim ve ürünün hedeflediği alanla uyumunu inceler.  Red Dot Tasarım ödülleri alanında en iyi ölçüm yaklaşımını temsil eder. Arman Tasarım’ın geliştirdiği projeler Red Dot Design Award başta olmak üzere dünyanın en prestijli pek çok ödülün de sahibi olmuştur.

Arman Tasarım Red Dot 2023 Tasarım ödülü kazanan ürünü konsept görseli

Redon Best Print® 3boyutlu baskı alanında öncü çözümler sunuyor.

Redon Best Print® 3boyutlu baskı sektöründe geliştirdiği ürünlerle kısa süre içerisinde ön saflarında yer aldı. Redon, Teknoloji ve yaratıcı çözümlerin yanında sürdürülebilirlik kavramında bağlılığı ile de trendleri belirleyen firma niteliğinde. Tasarım alanında işbirlikleri gerçekleştirerek rekabette öne çıkıyor. Red Dot Tasarım Ödülü kazanmak mükemmelliğe olan bağlılığı ve müşterilerine en iyi hizmetleri sunma taahhüdünü vurgulayan prestijli bir onurdur. Best Print 3B printer Red Dot 2023 ödülü kazanarak başarısını pekiştirdi.

Redon Best 3D Printer geleceğe yönelik bir yöntem olan katmanlı imalatın insan ile etkileşimini arttırarak herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilir hızlı yöntemler sunması ile ön plana çıkmakta. Redon Best Print® özel polimer reçineler ile kullanıcıya daimi diş restorasyonları, cerrahi kılavuzlar üretmekte,  bununla birlikte hızlı prototiplemede yüksek hassasiyet ile üretim performansı kazandırmaktadır. Ön panelde bulunan rotary knob sayesinde kullanıcıyı yönlendirerek ürün kendi kendine tüm süreci yönetebilmektedir. HD Kamera ile canlı yayın özelliği üretimi anlık olarak takip olanağı sağlamaktadır. Dokunmatik ekranı sayesinde ileri seviye kullanıcılar için daha fazla özelliğe erişim sağlar. Ayrıca Click-open effect özelliği ile de tek dokunuş ile kapak açılır ve kapanır.

Best Print 3B yazıcı tasarımı görseli

Bu özellikler titiz mühendislik çalışma ve tasarım çözümleri ile geliştirildi. Real time izleme ekranı knob tuş arayüzü gibi tasarımı destekleyen fonksiyonel birimler ile Redon’un akılcı yazılım çözümleri ile kullanıcılar için en ideal ara yüz tasarlandı. Tüm bu yönleri ile Tasarım Ödüllerinin de dikkatine çekmeyi başardı. Medikal Tasarım alanında katma değerli çalışmalar gerçekleştiren Arman Tasarım Redon ile gerçekleştirdiği güçlü işbirliği ile sektörü öncü projelerle buluşturuyor.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.