Economy Class Uçak Koltuğu

Economy Class Uçak Koltuğu

  • Müşteri TSI SEATS, Istanbul
  • Yıl 2016-2017
  • Hizmetler Araştırma, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Maliyet Stratejileri

Endüstriyel Ürün Tasarım Projesi

Estetik tasarım, yüksek kalite, hafif yapı ve maksimum yolcu konforu.

Alt yayın cebinin ince tasarımı, koltuk eğimi değişirken sahip olunan alanın korunmasını sağlar. Akıllı mühendislik ve tasarım çözümleri sayesinde ürünler, pazar karşılaştırmasında avantaj sunar; daha düşük parça sayılarıyla, modüler, bakımı kolay, yüksek derecede özelleştirilebilir hale getirir. Arman Tasarım, araştırmadan üretime kadar her süreçte tasarım ve üretim kalitesini üste çekecek stratejileri geliştirmiş ve piyasada rekabet üstünlüğü sağlayacak ürünler geliştirmeye özen göstermiştir.

Araştırma Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

TSI Seats markası için yaptığımız, alt yayın cebinin ince tasarımı, koltuk eğimi değişirken bulunduğunuz alanın korunmasını sağlayan endüstriyel tasarım ürünü Economy Class Uçak Koltuğu projemiz.

Akıllı mühendislik ve tasarım fikirleri sayesinde, pazar karşılaştırmasında avantaj sağlayan daha düşük parça sayıları ile kompakt, bakımı kolay, yüksek derecede özelleştirilebilir TSI Seats çalışmamız.

Arman Tasarım, araştırmadan pazarına kadar her süreçte tasarım ve üretim kalitesini yukarı çekecek stratejiler geliştirmiş ve piyasada rekabet üstünlüğü sağlayacak endüstriyel ürünler geliştirmeye özen göstermiştir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.