Fixpack

Fixpack

  • Müşteri Fixpack, İstanbul
  • Yıl 2016
  • Hizmetler Kurumsal Kimlik, Logo Tasarımı, Basılı Materyaller

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarım Projesi

Atak Teknolojik Sistemler A.Ş. bünyesinde teknik servis ve onarım hizmetleri sunan köklü bir firmadır. Cep telefonu başta olmak üzere elektronik ve elektrikli cihazlarda satış sonrası hizmetin tüketicilerin beklentilerini yeterince karşılamadığını gözlemlediler ve bize geldiler… Satış sonrası hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak hem bir açığı kapatabilmek hem de farklı bir bakış açısı getirebilmek için hararetli bir beyin fırtınası gerçekleştirdik. Fixpack fikri işte bu şekilde doğdu. Marka isim çalışması, logo, sembol ve tüm kurumsal kimlik çalışmaları Arman Design bünyesinde yapılmıştır.

  • Paylaş:

Atak Teknolojik Sistemler A.Ş. bünyesinde teknik servis ve onarım hizmetleri sunan Fixpack markası için “Senin için En İyisi” sloganından yola çıkarak tasarladığımız kurumsal kimlik çalışmalarımız.

Farklı bir bakış açısı getirebilmek için hararetli bir beyin fırtınası gerçekleştirdikten sonra ortaya çıkan Fixpack markasının isim çalışması, logo, sembol ve tüm kurumsal kimlik çalışmaları Arman Tasarım bünyesinde yapılmıştır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.