Bütünlük içinde çalışan multi-disipliner bir ekibe sahip olmanın sayısız avantajları vardır. Çeşitli sektörler içinde ve ürün geliştirmenin her aşamasındaki 20 yıllık deneyimimizle, sizlere kapsamlı bir uzmanlık hizmeti sunuyoruz.

Çoklu deneyimle sunulan hizmet görseli

Tasarım, Mühendislik ve Ötesi

Tasarımcı ve mühendislerin her aşamada birlikte etkileşimli çalışması, üretim ve piyasaya giriş süreçlerinin olabildiğince sorunsuz geçmesini sağlar. Ekibimiz, ilk tasarımdaki estetik görünümün, üretimde geldiği son aşamaya kadar korunmasını sağlar.
Tasarım odaklı düşünme biçimiyle, her türlü sorunu yaratıcı karşılıklar geliştirerek aşıyoruz.

Farklı Tasarım Disiplinleri Bir Arada

Farklı disiplinleri anlayabilmek tasarımcıyı işinin ehli yapar. Marka mesajı vermenin prensiplerini bilen bir tasarımcı, ürünün ilk halinden itibaren gerekli karakteri tasarıma yansıtmayı başaracaktır. Uzmanlık alanlarımızın sınırlarını aşıp farklı araç ve metodları entegre edebiliyor olmamız, tasarım ekibimizi farklı kılan özelliklerden biridir. Sizin için güçlü bir marka ifadesi oluştururuz; ve bu ürününüzün karakteri, ambalaj tasarımı, dijital baskı malzemeleri ve markanızın kurumsal kimliği üzerinden bütünsel olarak yansır.

Multidisipliner Arman Tasarım ekibi görseli

Çeşitli Sektörler, Şirket Boyutları ve İhtiyaçları

Her sektörün kendine özgü kriterleri, her şirketin farklı istek ve beklentileri vardır. Tüm bu ihtiyaçları doğru saptamak başarının ardındaki birinci faktördür. Çeşitli endüstriyel alanlarda, farklı iş modellerini benimsemiş birçok müşteriyle deneyimler elde ettik. Kapsamlı bakış açımız, üzerinde çalıştığımız yüzlerce projenin sonucudur. Böylelikle geniş bir problem çözme arşivine ve karar verme perspektifine sahibiz. Edindiğimiz deneyim ile, farklı alanları kapsayan disiplinleri bir araya getirerek, müşterimiz için en uygun inovasyonu ortaya koyuyoruz.

20 yıllık geçmişimiz sayesinde sadece amaçlarınıza nasıl ulaşacağımız konusunda değil; nasıl ulaşılamayacağı konusunda da uzmanız! Uygulamalarımız, bir fikrin başarılı bir şekilde ticari ürünlere dönüştürülmesindeki her aşamayı kapsar. Bu da sadece üretici ve tedarikçilerle değil, kullanıcılarla da geçirdiğimiz deneme ve yanılma süreçlerinin bir çıktısıdır. Bizim için bir fikir, ne kadar iyi uygulanmışsa o kadar iyidir.

Örnek Proje İncelemesi: Arcode Tasarım Öyküsü

Multidisipliner deneyim örneği Arcode projesi görseli

Arcode Entegre Taşıma Kontrol Ünitesi, farklı endüstriyel fonksiyonları tek bir üründe bir araya getirmesiyle dünya çapında benzersiz bir üründür. Kullanıcılarına sağladığı büyük kolaylıklar ve dikkat çekici tasarımıyla büyük beğeni toplamıştır ve birçok üst düzey tasarım ve teknoloji ödülüne layık görülmüştür.

Fikir geliştirme sürecinde kullanım ve hizmet şartları göz önüne alınarak üç katmanlı bir yaklaşım belirlendi. Farklı müdahale derinliklerine farklı katmanlardan erişilmesi planlandı. Tasarımımız, müşterimizin beklentilerini ve sektörün standartlarını aşarak, kullanıcılardan ciddi bir ilgi gördü ve marka için güçlü bir karakter yarattı. Ürünün yapısı, işlemi sorunsuz bir hale getirmekle birlikte, operasyon süresini kısaltarak verimliliği artırdı. Üretim süreci detaylı bir mühendislik çalışmasını gerektirdi, bununla beraber sonuçlar oldukça inovatifti.

Zorlu ürün geliştirme yolculuğunda size uzmanlaşmış bir yol haritası sunuyoruz. Sahip olduğumuz çok yönlü deneyimi, ticarileşme sürecinizin en verimli ve etkili şekilde sonuçlanması için sizinle paylaşıyoruz. Uzmanlığımızla kuracağımız iş birliği sayesinde çok daha ileriye, çok daha hızlı bir şekilde gideceğinizden emin olabilirsiniz.

Tasarıma Yatırım Yapmaya Hazır Mısınız?

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.