Boru Isıtmalı Katlı Fırın

Boru Isıtmalı Katlı Fırın

  • Müşteri Kumkaya, Istanbul
  • Yıl 2016
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel Tasarım Çözümleri

Ürün tasarım çözümleri, tek bir ürünün estetiğinden çok daha fazlasıdır. Arman Tasarım ekibi olarak biz ekmek fabrikaları için geliştirilmiş farklı türde makinelerin tasarım dilini bir bütün halinde ele aldık. Tasarım sürecinde görsel kimlik geliştirilmiş, mühendislik uygulamaları sağlanmış ve kurumsal kimlik bütünlüğü ürünlere yansıtılmıştır.

Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım
  • Paylaş:

Bu tasarım, endirekt ısı transferiyle sağlıklı pişirmeye olanak sağlar. Geleneksel kara fırın kalitesinde pişirme kalitesi ile de göze çarpmaktadır.

Endüstriyel tasarım çözümü, ürünün estetiğinden çok daha fazlasıdır. Biz yalnızca ürünlerinizi tasarlamakla kalmaz, kapsamlı ürün tasarım stil rehberleri geliştirir, marka karakteri ve kurumsal kimlik oluştururuz.
Döner Fırın; Bu fırınlar döner arabalı, ekmek ve pastane ürünlerini pişirmek için tasarlanmıştır. Geliştirilmiş ısı izolasyonu ve içeriden açılabilen kapı tasarımı ile göze çarparlar.

Yoğurma Makinesi; mekanınıza değer, imalat proseslerine verim katan bu tasarım, tekerlekleri sayesinde kolaylıkla yer değiştirebilmektedir.

Statik Ara Dinlendirme ürünü, hamur yuvarlama makinesinden gelen hamurun son şekli verilmeden önce dinlendirilmesi için kullanılmaktadır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.