Fibermak Fiber Lazer Makinesi

Fibermak Fiber Lazer Makinesi

  • Müşteri Ermaksan, Bursa
  • Yıl 2014
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi

Üretim Yönetimi

Fibermak Momentum Gen-3‘ün tasarımı, dinamik çizgileri, yüksek verimliliği, kusursuz kesim kalitesi, ihtiyaca uygun ergonomik detayları ve yüksek kesim hızı kapasitesi ile yenilendi. Güçlü ve dayanıklı parçalar kullanılarak üretilen ürün, son teknoloji fiber lazeridir. Endüstriyel alanda yüksek performans göstererek kısa sürede kaliteli kesim gerçekleştirir. Ermaksan için Fibermak Fiber Lazer Makinesi’nin tasarım ve üretim yönetimi aşamalarını üstlenen Arman Tasarım, tasarım prensiplerini bir üst seviyeye taşıyarak yenilikçi bir ürün geliştirmiştir. Makine ağır şartlarda dahi büyük hassasiyetle çalışmaya devam etmektedir.

Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi
  • Paylaş:

Tasarımıyla öne çıkan Fibermak Lazer Makinesi, dünya çapında 3 önemli tasarım ödülü olan iF Ürün Tasarım, RedDot Tasarım ve Good Design ödüllerinin sahibidir.

Dinamik analizler ve tasarımının mükemmelliği sayesinde rijit köprüsü 4G ivmelenmeye kadar çıkabilen Fibermak Lazer Makinesi, parçalar arası geçişlerde büyük avantajlar sağlar.

Fibermak Lazer Makinesi, güçlü gövde yapısı ve tasarım detayları sayesinde üretim zamanını azaltırken verimliliği saatte ortalama % 15 artırır. İşlenecek parçanın karmaşıklığı arttıkça verimlilik de o kadar artmaktadır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.