E-Life EPC-415 Panel PC

E-Life EPC-415 Panel PC

  • Müşteri Noya Bilgisayar, Istanbul
  • Yıl 2019
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği

Endüstri Ürünleri Tasarım

E-Life EPC-415 Panelde kullanılan Multi-Touch Projected Capacitive Dokunmatik Ekran, 4 mm kalınlığı ile yüksek dayanıklılık ve hassasiyeti birlikte sunuyor. Eldivenle kullanım desteği sağlayan panel, tüm endüstriyel ortamlarda güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor. Arman Tasarım endüstri ürünleri tasarım projeleriyle yerli endüstrilere katkı sağlamayı hedefler.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği
  • Paylaş:

Kaliteli ve yerli endüstriyel bilgisayar çözümleri sunan Noya Bilgisayar’ın EPC serisinin ilk modeli olan EPC-415, yüksek performanslı işlemcisi, zengin bağlantı portları ve dayanıklı alüminyum gövdesi ile otomasyon ve dijital dönüşüm projelerinde kullanmak için ideal.

E-Life EPC-415, otomasyon, dijital dönüşüm, veri toplama, operatör paneli ve HMI uygulamaları yanında, göz alıcı tasarımı sayesinde birçok farklı alan için eşi benzeri olmayan bir seçenek.

Ürün, en zorlu endüstriyel ortamlarda bile dayanıklı alüminyum enjeksiyon kasası ve fansız yapısı ile kesintisiz bir çalışma ortamı oluşturur. İşletmelerin proje yatırım maliyetlerini azaltan bu cihaz, akıllı bir yatırım.

Farkı projelere farklı montaj ve ayak seçenekleri ile adapte olan EPC-415, özellikle panel montajı yapmaya uygun aparatları sayesinde sahaya hızlı uyum sağlıyor. İsteğe bağlı olarak masaüstü ve kiosk tipi ayak seçenekleri ile farklı kullanım alanlarına hitap ediyor.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.