Redon Best Mill Modüler İşleme Merkezi

Redon Best Mill Modüler İşleme Merkezi

  • Müşteri REDON TEKNOLOJİ
  • Yıl 2022
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Prototip, Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı

Redon Best Mill modüler işleme merkezi yaklaşımı ile diş hekimleri ve teknisyenleri için tasarlanmış yeni nesil bir işleme merkezidir. Yüksek teknolojiye sahip donanım, makine özelliklerine sahip olmasının yanında klinik ortamlarda pratik ve konforlu kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. Estetik görünümüyle, yenilikçi dijital ara yüzü ile kolay anlaşılabilir tasarıma sahip cihaz büro makinaları deneyimini yüksek teknoloji işleme merkezi olarak kullanıcılarına sunmaktadır. Redon Best Mill geliştirilirken medikal tasarım dili ile  yüksek teknoloji ve hassasiyet özellikleri akılcı bir yaklaşımla bütünleştirilmiş ve endüstriyel detaylar başarılı bir tasarımla ortaya vurgulanmıştır.

Geniş ekranı, ergonomik ve user-friendly ara yüzü sayesinde en karmaşık diş protez çalışmalarında dahi kolaylıklar sağlar. Yalın tasarımı, metal ve cam gibi sert, nitelikli malzemelerin vurgusu ile güçlü bir ürün kimliği oluşturmuştur. Best Mill, Arman Tasarım’ın yaratıcı planlama sürecinin başarılı bir örneği olarak bir çok tasarım ödülünü kazanmıştır.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Kullanıcı Deneyimi ve Arayüz Tasarımı
  • Paylaş:

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.