IMT x55 Takip Cihazı

IMT x55 Takip Cihazı

  • Müşteri ARVENTO, ANKARA
  • Yıl 2020
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi

IMT x55 Konteyner Takip Cihazı

Güvenli ve etkili operasyon yönetimi çözümü olarak geliştirilen “Konteyner Takip Çözüm” nün uç birimleri olarak tasarlanan IMT X55 takip cihazı kullanıcının takip planı ile ilgili parametreleri özelleştirmesine olanak tanıyan, tek tuşla aktive edilen kompakt bir endüstriyel izleme cihazıdır. Cihazın tasarım stratejisi, fonksiyonelliğini vurgulayan mühendislik bir form yaklaşımı ile estetik tasarım dilini dengeleyecek şekilde oluşturulmuştur. Form seçimleri, sağlamlık, dayanıklılık ve hassasiyet gibi ürünün temel değerlerini vurgular.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi
  • Paylaş:

IMT X55 konteyner takip cihazı filo yönetiminde takip planı ile ilgili parametreleri özelleştirmesine olanak tanıyan tek tuşla sistemi devreye sokan kompakt bir endüstriyel izleme cihazıdır. Cihazın tasarımı, fonksiyonelliğin vurgulandığı mühendislik bir yaklaşım ile şekillenmiş, estetik tasarım özellikleri ile mühendislik ile uyum oluşturacak şekilde geliştirilmiştir.

Form seçimleri, sağlamlık, dayanıklılık ve hassasiyet gibi ürünün temel değerlerini vurgular. Ürünün dikey eksende tanımlanan sert geçişleri, yatay eksende dairesel hatlarla yumuşatılarak ürün form dengesi sağlanmıştır.

 

Dengeli Tasarım yaklaşımı;

IMT x55 Takip Cihazı, çok işlevli bir ekrana, manyetik montaj sistemine, manyetik alan sensörüne sahiptir. Su geçirmez, darbelere karşı mukavemetli ve en zorlu hava koşullarında dayanıklıdır. Dünyada tanımlanmış en yüksek koruma standartlarından biri olan IP-69K özelliklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Imt.X55 gövdesi, herhangi bir işlevden ödün vermeden uzun süreli kullanım ve kısmi geri dönüşüm için üretilmiştir.

Kurulumdan nakliyeye kadar tüm kullanım senaryoları düşünülerek tasarlanan Arvento imt x55,  dayanıklı yapısı ile taşınan malların maksimum güvenliğini sağlayan teknoloji odaklı profesyonel araç izleme çözümünü yansıtır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.