IMTx55 Konteyner Takip Cihazı

IMTx55 Konteyner Takip Cihazı

  • Müşteri ARVENTO, ANKARA
  • Yıl 2020
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi

IMT x55 Konteyner Takip Cihazı

Güvenli ve etkili operasyon yönetimi çözümü olarak geliştirilen “Konteyner Takip Çözüm” nün uç birimleri olarak tasarlanan IMT X55 takip cihazı kullanıcının takip planı ile ilgili parametreleri özelleştirmesine olanak tanıyan, tek tuşla aktive edilen kompakt bir endüstriyel izleme cihazıdır. Cihazın tasarım stratejisi, fonksiyonelliğini vurgulayan mühendislik bir form yaklaşımı ile estetik tasarım dilini dengeleyecek şekilde oluşturulmuştur. Form seçimleri, sağlamlık, dayanıklılık ve hassasiyet gibi ürünün temel değerlerini vurgular.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi
  • Paylaş:

IMT X55 konteyner takip cihazı kullanıcının takip planı ile ilgili parametreleri özelleştirmesine olanak tanıyan tek tuşla sistemi devreye sokan kompakt ve sezgisel bir endüstriyel izleme cihazıdır. Cihazın tasarımı, fonksiyonelliğini vurgulayan mühendislik bir form yaklaşımı ile estetik tasarım dilini dengeleyecek şekilde oluşturulmuştur. Form seçimleri, sağlamlık, dayanıklılık ve hassasiyet gibi ürünün temel değerlerini vurgular.

 

Bu akıllı cihaz, çok işlevli bir ekrana, manyetik montaj sistemine, manyetik alan dedektörüne sahiptir. Su geçirmez, darbelere karşı mukavemetli ve en zorlu hava koşullarında dayanıklıdır. Dünyada tanımlanmış en yüksek koruma standartlarından biri olan IP-69K özelliklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Imt.X55 gövdesi, herhangi bir işlevden ödün vermeden uzun süreli kullanım ve kısmi geri dönüşüm için üretilmiştir.

Kurulumdan nakliyeye kadar tüm kullanım senaryoları düşünülerek tasarlanan imt.x55, dayanıklı yapısı ile taşınan malların maksimum güvenliğini sağlayan teknoloji odaklı profesyonel bir araç izleyicidir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.