Rosio Ürünleri ExpoMed Fuarı’nda

Rosio Medikal için geliştirdiğimiz ürünler ExpoMed Fuarı’nda kullanıcılara sunuldu. Yaklaşık bir yıl süren araştırma geliştirme (ArGe) çalışmaları sonucu ortaya çıkan Rosio Tens ürünleri fuarda profesyonel kullanıcılarla buluştu. Tasarım ve teknoloji özellikleriyle ayrışan ürünler Rosio Medikal’in Türkiye’de kurulan üretim merkezinde hayata geçiriliyor.

Yüzyıllardır uygulanan alternatif tıp yöntemlerini bilim ve endüstri ile bir araya getiren Rosio, müşteri odaklı ürün tasarımı konusunda öncü bir tasarım ajansı olan Arman Tasarım ile bir araya geldi. Ortaya çıkan Rosio ürünleri evde, iş yerlerinde, kısacası istenilen her yerde kullanıcılarının sağlığı ve memnuniyetini düşünmekte.

Rosio Medikal ürünleri ExpoMed fuarı görseli

Rosio Ultra Tens Master

Tasarım ve mühendislik hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz Rosio Ultra Tens Master, Türkiye’de yapılan ilk ve tek masaj cihazı olmasıyla özel bir yere sahiptir. Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu cihazı tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. Cihazın içerisindeki özel tasarlanmış 10 program ve 50 farklı fonksiyon sayesinde evinizde tens (transcutaneous electrical nerve stimulation) ve refleksoloji masajı, akupunktur yapabilirsiniz.

Ürün, kullanıcıların rahatsızlık yaşadığı bölgedeki direnci artırıp güçlendirir. Elektro pedleri ve yarım saatlik masaj seansları ile problemli bölgedeki kan dolaşımını uyaran Rosio Tens, bölgedeki oksijen miktarını artırmayı ve kasları güçlendirmeyi hedefler. Güçlenen kaslar daha sonrasında onarmaya başlayacaktır. Vücudunuzun 3 bölgesine tens masajı yapan ürün, dilerseniz ayağınıza refleksoloji masajı da yaparak tabanınızdaki kan akışını hızlandırır.

Bel fıtığı, boyun fıtığı, romatizma ve kireçlenme gibi rahatsızlıklardan kaynaklanan ağrıları dindiren, kas ve bağ zedelenmeleri sonrasında kas güçlendirmesi için kullanılabilecek Rosio Ultra Tens, ameliyat sonrası fizik tedavi sürecinde yardımcı dostunuzdur. Düzenli kullanıcıların kol, bacak ve göğüs bölgelerinde meydana gelen deformasyonlar için de oldukça iyi sonuç verdiği gözlemlenmiştir. Fit bir görünüm sağlayan bu ürün, aynı zamanda selülit problemlerinin çözümünde de başarılıdır.

Rosio ürünlerinin mühendislik çalışmaları ve ürün tasarımını gerçekleştirirken kullanıcı deneyimi ve memnuniyetini her zaman en üst planda tuttuk. Tens Master’ın 5 dilde de anlaşılabilir olmasını sağladık. Aynı zamanda cihazda kayıtlı müzikler ile tens terapiniz boyunca daha da rahatlamanızı hedefledik. Kullanıcılarının sağlık problemlerinin çözümünde tamamlayıcı bir terapi sunan ürün, her zaman müşterilerinin rahatlığını düşünür.

Rosio Ultra Tens ve Skin Master ürün geliştirme görseli

Face Master

Tens terapisi ile yüzünüze masaj yapan Face Master, daha genç ve güzel bir cilde sahip olmak isteyenler için üretildi. Türkiye’de üretilen bu ürün, üç farklı ultraviyole ışın etkisi ve tens masajı ile yaşlanma etkilerini durduruyor, cildi gençleştiriyor. Kırmızı ışın, anti-aging etkisi ile cildi gençleştirir, solgun ve matlaşmış ciltleri aydınlatır. Mavi ışın, akne ve sivilcelerin giderilmesine yardımcıdır. Mor ışın ise mavi ve kırmızı ışınların etkilerini birleştirir. Mor ışın hem cildi onarır hem de akne ve sivilceler üzerinde etkilidir.

Skin Master

Neredeyse herkesin ortak bir sorunu haline gelen siyah noktalar, ciltte en yaygın problemlerden bir tanesidir. Tıpta “komedon” diye adlandırılan siyah noktalar, makyaj iyi temizlenmediğinde oluşan kalıntılar veya çevre kirliliğinden kaynaklanan parçacıkların gözeneklerimizi tıkaması ile oluşur. Halk dilindeki siyah nokta tabiri, bu kirlerin oksitlenince siyaha dönüşmesinden gelir.

Doğru bir cilt bakımı ve temizleme ile siyah noktalar ortadan kaldırılabilir. İşte tam bu noktada Rosio Skin Master yardımınıza koşar. Cihaz sayesinde siyah noktalardan kurtulacak, capcanlı bir cilde sahip olacaksınız.

Ürün geliştirme aşamasında Arman Tasarım olarak kullanıcıların sağlığı ve rahatlığını düşündük. Rosio Skin Master, vakum özelliği ve mavi infrared ışınları sayesinde gözeneklerinizdeki tüm kirleri nazikçe temizler, daha sonrasında cildi yatıştırır. 3 vakum seviyesi ve dar-geniş uçlu başlıkları ile cildinizin en hassas noktalarında bile kullanıma uygundur.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.