Armon V10

Armon V10

  • Müşteri Armongate, Ankara
  • Yıl 2019
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Endüstriyel Ürün Tasarımı

Armon V10, 5 farklı teknolojiyi bir arada kullanan çok amaçlı bir geçiş kontrol ünitesi. Esnek komponentli yapısı sayesinde farklı birleştirme opsiyonlarına elverişli. Dolayısıyla 8 farklı ürün varyasyonu ile farklı ortam ve ihtiyaçlara kolayca uyarlanabiliyor. Armon V10’un ürün yönetimi ekibimiz tarafından yapılmış ve ürün başarılı tasarımıyla Design Turkey’den Good Design ödülünün de sahibi olmuştur.

Şık ve kompakt tasarımıyla Armon hem bulunduğu alanda fütüristik bir görünüm sağlıyor hem de kimlik doğrulama teknolojisi ile güvenli erişimi garantiliyor.

Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi Kalite Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Ürün yönetimi ve tasarım mühendisliğini üstlendiğimiz Armon V10, kullanıcılarına kolaylık sağlar.

Bu tasarım, önemli mekanlarda verimsiz güvenlik uygulamalarına karşın dijital bir geçiş çözümü olarak ortaya çıkar. Esnek yapısı ile farklı güvenlik katmanı gerektiren alanlarda verimliliği maksimuma çıkarır.

Armon V10 farklı montaj seçenekleriyle farklı alanların ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilir.

Armon V10, modüler yapısıyla NFC kart, telefon, QR kod ya da parmak izi okuyucu teknolojilerini bir arada sunarak kapı geçiş kontrol sistemlerinde yenilikçi.

Kimlik doğrulama ile ortak kullanım alanları, açık ofisler, akıllı binalar gibi modern yaşam alanlarına erişimi en garantili hale dönüştüren bu cihaz, Armongate markasının isteği doğrultusunda tasarlanmıştır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.