Data İndirme Cihazı

Data İndirme Cihazı

  • Müşteri PARS Ar-Ge Technologies, Kocaeli
  • Yıl 2016
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Endüstriyel Ürün Tasarım Projesi

AB Tipi Onaylı Dijital Takograf Veri İndirme Birimi

AB Tipi Onaylı Dijital Takograf Veri İndirme Birimi
Kaydedilmiş verilerin dijital takograftan indirilmesi için data indirme cihazına ihtiyaç duyulur. Arman Tasarım tarafından tasarımdan üretime kadar özgün bir bakış açısıyla ürün geliştirme süreci üstlenilmiş ve ortaya kullanışlı bir ürün çıkmıştır. Ergonomik bir tasarıma sahip olan veri indirme cihazı, kullanımı kolay, işlevsel ve taşınabilir bir üründür. Verilerin güvenli bir şekilde indirilmesini, muhafaza edilmesini ve görüntülenmesini sağlar.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi Kalite Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Ergonomik bir tasarıma sahip olan Veri İndirme Cihazı, kullanımı kolay, işlevsel ve taşınabilir bir ürün verilerin güvenli bir şekilde indirilmesini, muhafaza edilmesini ve görüntülenmesini sağlayan özelliklerinin tasarım mühendisliği Arman Tasarım’a aittir.

Kaydedilmiş verilerin dijital takograftan indirilmesi için kullanılan AB Tipi Onaylı Dijital Takograf Veri İndirme Cihazı’nın, endüstriyel tasarımı, tasarım mühendisliği, hızlı prototiplemesi, üretim yönetimi, maliyet stratejileri ve kalite yönetim süreçlerinin tamamı Arman Tasarım tarafından yapılmıştır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.