iF Design Award 2022’de Arman Tasarım’a 3 Ödül

iF DESIGN AWARD 2022 organizasyonundan Arman Tasarım 3 ödül kazandı.  Yenilikçi tasarımları ile ödül kazanan ürünler; REDON BEST Dental Freze Makinesi ve R-One Dental Makineleri, endüstri kategorisinde yerini aldı. Bunun yanında ev ürünleri kategorisinde 3E Solution için Arman Tasarım ekibi tarafından tasarlanan” Ev Temizlik ve Sanitasyon Seti” rafine tasarımı yanında sürdürülebilir ekolojik ürün yaklaşımı ile ödüle layık görüldü. Dünyanın en eski tasarım organizasyonu olan iF International Forum Design GmbH tarafından her yıl düzenlenen iF DESIGN AWARD, tasarım dünyasının en prestijli ödülleri olarak kabul edilmektedir.

IF Design Award 2022 tasarım ödülleri

3E Solution Ev Temizlik ve Sanitasyon Seti

iF Design Award 2022 kazanan 3E Solution, doğal malzemeleri güçlü deterjanlara dönüştürmek için elektriğin gücünü kullanan yeni bir ekolojik temizleme teknolojisi olarak günlük hayatımıza giriyor. Seyreltilmiş çözelti, elektroliz yoluyla süper güçlü, ancak toksik olmayan doğal  bir temizlik ürününe dönüştüren cihaz  tekrar kullanılabilir sprey şişeleri ile birlikte bir set olarak tasarlandı. Geliştirilen çözüm sayesinde, alkol, çamaşır suyu ve sert kimyasallar kullanılmadan edve günlük temizlik ve dezenfektasyon yapılabiliyor. Kimyasal ürün ve hacimli ambalajlar kullanılmadığından atık sorunu ve lojistik maliyetleri azalıyor ve tamamen doğal bir yapı olduğundan insan sağlığına korunuyor. Çevreye duyarlı ve insan sağlığını gözeten ürün  Arman Tasarım mükemmeliyetçi tasarım yaklaşımı ile de  iF Design Award 2022 ödülünün sahibi oldu.

3E Solution iF Design Award 2022 kazanan

ilklerle öne çıkan Redon ‘R-ONE” Dental CNC freze cihazı

Redon One, diş protezlerinin üretiminde kullanılan özel malzemelerin işlenmesi için kullanılan yüksek teknolojiye sahip bir donanım. Diş hekimi ve diş teknisyenlerinin detaylı teknik bilgiye veya endüstriyel araç ve gereçlere ihtiyaç duymadan kendi kliniklerinin rahatlığında kaliteli diş protezleri üretmesini sağlıyor. Tüm mekanik donanımları masa üzeri kullanıma uygun hale getiren kompakt tasarımı ile son derece pratik ortam sağlıyor. Yenilikçi bir ürün tasarımı ile makine-kullanıcı etkileşimini yeniden tanımlayan Redon R-One,  Cam, seramik ve premill gibi birden fazla hammaddeyi aynı anda işleyebilme özelliğine sahip. Yumuşak radüslü formlardan oluşan cephe şeffaf akrilik, soft plastik ve satine metal malzemelerinin kusursuz bir kombinasyonunu sunuyor.

Redon Best Mill Deisgn

Redon ”Best Mill” Dental CNC Freze Platformu

iF Design Award 2002 ödülü kazanan diğer ürün Redon Best Mill, diş hekimleri ve diş teknisyenleri için geliştirilen çok amaçlı bir işleme merkezi. Kliniklerde küçük kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanmış modüler yapısı esnek geliştirilebilir bir çalışma platformu sunuyor. Kolay kullanımı ile detaylı teknik bilgi gerektirmeden kendi kliniklerinin rahatlığında hızlı bir şekilde kaliteli diş protezleri üretmelerini sağlıyor. Geniş ekranı, ergonomik tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile en karmaşık dişçilik uygulamalarını bile kolayca gerçekleştirebiliyor.

“Best Mill” ile hassas işleme ve kusursuz sonuç!

“Best Mill” kusursuz malzeme işleme kavramına odaklanan tasarım felsefesi ile dişçilik alanında profesyonellerin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Yenilikçi yaklaşımla geliştirilen modüler tasarımı sayesinde satış sonrasında fonksiyon birimlerinin eklenmesine olanak sağlar. “Best Mill” mühendislik stratejisi işleme merkezini,  blog değiştirici modül ile geliştirme ve ikinci ek işleme merkezi ile kapasitesini artırmak mümkün.  Bu yenilikçi çözüm, tasarım stratejisinde de yansıtılarak mükemmel ürün ortaya konmuş. Geri dönüşümü destekleyen bileşenlerden oluştuğu için çevre dostu olarak tanımlanıyor. Otomatik blok değiştirici modül 16 kartuş alabiliyor ve sistem operatör müdahalesi olmadan günlerce çalışabiliyor. Yenilikçi tasarımı, teknolojisi ve kullanıcı merkezli yaklaşım ile Redon Best Mill, iF Design Award mükemmellik kriterlerinden yüksek puanlar toplayarak 2022 iyi tasarım listesinde yerini aldı

Redon One iF Design Award 2022

iF DESIGN AWARD hakkında;

 iF Design Award 68 yıldır olağanüstü tasarım için bir kaliteyi belirleyen otorite olarak kabul edilmektedir. iF etiketi kazanan ürünler mükemmel tasarım ürünü olarak kabul edilir ve dünya çapında tanınmaktadır. iF Design Award, gerek endüstrilerde, gerekse tüketici algısında dünyadaki en önemli tasarım ödüllerinden biri olarak kabul edilmektedir.  iF WORLD DESIGN GUIDE ve iF DESIGN app  uygulamalarında organizasyonun bilgilerine ve kazanan ürünlere ulaşabilirsiniz. Arman Tasarım iF Design 2022, mükemmel tasarım ödülleri kazandı.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.