Ke-Support Göğüs Destek Ünitesi

Ke-Support Göğüs Destek Ünitesi

  • Müşteri ASMED, Istanbul
  • Yıl 2018
  • Hizmetler Araştırma, Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Endüstriyel Ürün Tasarımı

Saç ekim operasyonları için tasarlanan dünyanın ilk göğüs destek ünitesi.

Ke-Support’un tasarımdaki yenilik, sektör geneli için büyük bir yenilik sağlamakta ve oyunun kurallarını uzun vadede değiştirmektedir. Bu tasarım, saç ekimi sırasında hastaların boyunlarında hissettiği baskıyı azaltarak operasyon kalitesini arttırmaktadır.  Bu ürün aynı zamanda doktorların çalışma şartlarını da iyileştirerek herkese fayda sağlar.

Tasarım odaklı düşünme zihniyeti ile, sadece müşterilerimizin mevcut beklentilerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda ihtiyaçlarını bir tasarımcının bakış açısıyla tanımlamak ve daha önce hiç hayal edilmeyen en iyi çözümü bulmak için birkaç adım daha ileri gideriz.

Araştırma Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi Kalite Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Türkiye’nin lider olduğu saç ekimi endüstrisinde, operasyon konforu Ke-Support Göğüs Ünitesi tarafından desteklenmektedir. Bu yenilik tasarım dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

Bu yenilikçi tasarım sayesinde saç ekim operasyonunun süresi 4 saatten 3 saate, doktora yardım etmesi gereken hemşire sayısı 3’ten 2’ye inmiştir.

Saç ekimi süresindeki problemleri elimine etmek üzere, verimi en yüksek fikirler ile yola çıktık.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.