Turp Elektronik Cüzdan

Turp Elektronik Cüzdan

  • Müşteri Turp Mobil
  • Yıl 2011
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Marka ve Ambalaj Tasarımı

Endüstriyel Ürün Tasarımı

TURP Elektronik Cüzdan, geliştirmiş olduğu platform sayesinde tüm parasal işlemleri banka ve operatörleri kullanarak, başka ödeme araçlarına gereksinim duymadan sadece cep telefonu aracılığı ile yaptırabilen bir “Mobil Ödeme” ve “Mobil Transfer” sistemidir. Türkiye’de yenilikçi bir endüstriyel ürün ve kullanıcı arayüzü tasarımı gerçekleştiren şirket, Türkiye’de binlerce noktada geçerli tek fiziki ağa sahiptir. Turp Mobil, yine binlerce noktada kullanıcılarına marka iş birlikleri ile kolay ödeme olanağı ve fırsatlar sunmaktadır.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Marka ve Ambalaj Tasarımı
  • Paylaş:

Tamamı Türk mühendisler tarafından üretilen TURP Elektronik Cüzdan, Türkiye’de bir ilk. Kredi kartı veya nakit paraya ihtiyaç duymayan bu online sistem sayesinde internette rahatça harcama yapabiliyorsunuz.

Kayıp ve çalıntının önüne geçen bu sistem, kullanıcılara aynı zamanda hızlı ve güvenli ödeme imkanı sunuyor. Pek çok ödeme sistemine güçlü bir rakip olan TURP sayesinde tüketiciler GSM numaraları ve şifreleri ile TURP terminallerinde alışverişlerini yapabilecek, dilerlerse avantaj puanlarını kullanabilecekler.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.