Karaca Hatır Barista Kahve Makinesi

Karaca Hatır Barista Kahve Makinesi

  • Müşteri KARACA HOME
  • Yıl 2021
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Arayüz Tasarımı, Mühendislik

Karaca Hatır Barista Türk kahvesi ile capucino, latte gibi farklı kahve lezzetlerinin üretilmesini sağlayan bir teknolojiye sahiptir. Bu teknoloji, rafine bir  tasarım dili  ve kolay kullanımı hedefleyen fonksiyonel yaklaşımla bir araya getirildi.  Yeni nesil Türk kahve makinesini tanılayan tasarım, kahve yapımı ile birlikte süt kullanımını da oldukça kolay hale getiriyor. Pratik karıştırma modülü ile kahve seçeneklerini üretilebilmesini sağlıyor. Makine, kullanıcıların tercihlerini deneme, kahve-süt karışımlı farklı içecek lezzetleri yaratabilme olanağı sunuyor. Rafine geometrisi, fonksiyon birimlerinin biçim, renk ve malzemenin kolay anlaşılır şekilde kodlandığı ürün estetik bir bütünlük sunuyor. Yaratıcı ekibimiz tarafından Endüstriyel tasarım ve ürün mühendisliği geliştirerek son kullanıcı için pratik ve kullanışlı ürün hayata geçirilmiştir.

Tasarım diline uygun şekilde tuş takımı ve yönlendirici ışıklı gösterge alanıyla  oldukça pratik bir kullanıma sahip. Ürünün genelini oluşturan form siyah malzemeyi aynı alanda parlak ve mat yüzeylerle kaplanırken,  kulp ve kapak yüzeyi farklı renklerle desteklenerek ürün çeşitlendiriliyor.

 

Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım Arayüz Tasarımı
  • Paylaş:

Monokrom bir görsele sahip tasarımda, siyah renk ön planda. Malzemenin parlak ve mat uyumlu kullanımı görsel tasarım özelliklerini güçlendiriyor. Kulp ve kapak bölümü özel renklerle kodlanarak tüketici tercihleri için çeşitlendirilmiş.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.