İnsansız Banka Şubesi

İnsansız Banka Şubesi

  • Müşteri Tümsaş, İstanbul
  • Yıl 2013
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği

Teknoloji Ürünleri Tasarımı

Kiosk sistemleri olarak da bilinen dokunmatik ekranlar, kullanımı kolay ürünlerdir. Arman Tasarım, İnsansız Banka Şubesi ile sektöre yenilikçi ve fark yaratan bir bakış kazandırmıştır. VBM üzerinden yapılan uygulamaya göre nakit (jeton / banknot) ve kart (banka / kredi kartı) ödeme ve değişim seçenekleri uygun bileşenlerle sunulmaktadır. Yazılım hem kurumsal toplama sistemine entegrasyon ile, hem de müşteri tarafından kullanılabilir. Arman Tasarım, yenilikçi bir uygulamayla tasarım ve mühendislik alanında fark yaratan bir ürün ortaya koymuştur. Ekibimiz, sektördeki tanımlanmamış ihtiyaçları keşfederek ve onlara çözümler üreterek müşterileri için piyasada rekabet üstünlüğü elde etmelerini sağlıyor.

Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği
  • Paylaş:

Günümüzde yaygın ve etkin olarak Uzakdoğu ülkelerinde kullanılan teknoloji ürünleri tasarımı örneği insansız banka şubeleri ile bireysel bankacılığın geleceği şekillenmekte. Robotlar ve yapay zekanın, hizmet endüstrisinde ne derece değişim sağladığını bankacılık sektörü üzerinden gözlemleyebiliriz. Bu teknolojiye yatırım yapan bankalar, akıllı tasarımlar sayesinde yaşlıların dahi yüksek teknoloji deneyimi ile sorun yaşamayacaklarını öngörmekteler.

Yani insansız banka, birçok insan için bir öğrenme eğrisi gerektiren yepyeni bir deneyim. Hala insan hizmetleri istiyorsanız, bir uzmanın size uzaktan baktığı bir video konferans kabini kullanabilirsiniz.
Bankalar bunu sektörün geleceğinin doğal ve kaçınılmaz bir parçası olarak görüyor. İnsanlar e-finans konusunda gittikçe daha rahat olduklarından, analistler daha az banka şubesi ve insan personelinin yerini alan robotların kaçınılmaz olabileceğini söylüyor.

Basit bir dokunmatik ekrandan fazla olan bu İnsansız Banka Şubesi, A4 yazıcısı, çek ve diğer belgeler için olan tarayıcıları ile de dikkat çeker. Arman Tasarım ekibi olarak, sektörü ileriye götürecek teknoloji ürünleri tasarımlarını hayata geçirdik.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.