Voltron Panolu Araç Sinyali

Voltron Panolu Araç Sinyali

  • Müşteri Armas Electronics, Ankara
  • Yıl 2013
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği

Voltron, araç üstü sinyal ve ekranlı uyarı sistemi

Voltron, araç üstü sinyal ve ekranlı uyarı sistemi  katlanabilir bir LED mesaj panosuna sahip yenilikçi bir tasarımdır. Açılan panel 150 km hıza kadar dayanır ve aracın sabit hızına göre otomatik olarak kapanır. Tek yönlü veya çift yönlü mesajlar (ön ve arka) mümkündür ve dar açılı ve güçlü ışıklandırılmış SMD LED’leri nedeniyle siste bile okuma kolaydır. Özel tasarlanmış lensler, ışık gücü ve paslanmaz malzeme ile bu araç sinyali güçlendirilmiştir.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği
  • Paylaş:

Voltron Panolu Araç Sinyali’ nin ön panel mesajını aynalama imkanı, panelin dikiz aynasından düzgün okunabilmesini sağlar. Bu sayede polis arabaları, ambulans ve güvenlik araçlarında rahatlıkla kullanılabilir.

Endüstriyel tasarım mühendisliği Arman Tasarım’a ait, Armas Elektronik ürünü Voltron Panolu Araç Sinyali’nin paneli, mesaj kaydırma, flaş ettirme, text yayınlama, işaret yayınlama gibi alternatif kullanım olanaklarına sahiptir.

Voltron’un kumanda ünitesi, mesaj yayınlanma özelliklerini seçebilme, mesaj simülasyonunu görebilme ve mesaj animasyon gibi imkanlar sağlar.

UV ve darbe dayanımlı Polikarbonat malzemeden kırmızı, mavi, amber, yeşil ve beyaz renklerde optik lenslerle dikkat çeken Voltron Panolu Araç Sinyali.

 

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.