Spark Araç Sinyali

Spark Araç Sinyali

  • Müşteri Armas Electronics, Ankara
  • Yıl 2014
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Endüstriyel Ürün Tasarım Projesi

Güçlü bir tasarıma sahip olan Spark, farklı alanlarda kullanım için elverişlidir. Özel tasarlanmış lensler ışığın kuvvetini arttırır. Diğer uyarı gruplarıyla iletişim kurma imkanı mevcuttur. Ürün hoparlöre sahiptir. Yüksek performans gösteren ürün, estetik bir şekilde tasarlanmıştır. Hem ışıklı hem sesli uyarı sistemiyle birlikte fonksiyonel bir üründür. Arman Tasarım yenilikçi tasarım anlayışıyla, tasarımdan üretime sürecine kadar fark yaratan bir ürün ortaya koyuyor.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Üretim Yönetimi Kalite Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Armas Elektronik için yaptığımız modern tasarım anlayışı ile hızlı prototiplemeden üretim yönetim sürecine kadar farkını ortaya koyan endüstriyel ürün tasarım projemiz.

Diğer uyarı grupları ile iletişim kurma imkanı bulunan Spark Araç Sinyali’nin, hem ışıklı hem sesli uyarı sistemi ile birlikte hoparlöre sahip fonksiyonel tasarım çalışmalarımız.

Fikirden üretime kadar eksiksiz bir ürün geliştirme süreci, tasarım ve mühendisliği Arman Tasarım’a ait olan endüstriyel ürün projesi.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.