Tasarım Ödülleri İle Başarılarınızı Taçlandırın

The German Design Council (Alman Tasarım Konseyi), 1953’ten bu yana tasarım, markalaşma ve yenilik alanlarında iletişim ve bilgi aktarımında dünyanın önde gelen uzmanlık merkezlerinden biri olarak faaliyet göstermekte. Uluslararası alanda yeni yeteneklerin ve tasarımla öne çıkan firmaların tanıtımını, Etkinlikler, kongreler, jüri oturumları ve uzman komitelerle bir araya getirir. Konsey; üyelerini, çok sayıda uluslararası tasarım ve marka uzmanlarını buluşturur. Yenilikçi söylemleri teşvik eder ve küresel ekonomi için niteliğe yönelimi destekler.  Her yıl gerçekleştirdiği tasarım yarışması ile uluslararası alanda yenilikçi projeleri, tasarım odaklı ürünleri, verimli ve geleceğe anlam katan iş modellerini ödüllendirir.  Uluslararası yarışmalara katılıp tasarım ödülleri ile başarılarınızı Taçlandırın.

ArmanDesign Tasarım Ödülleri

Arman Tasarım bu yıl gerçekleştirilen tasarım yarışmasına 4 proje ile katıldı.

Yenilikçi projeleri ile German Design Award 2023 ödüllerini kazanarak başarılarını tazeledi. Excellent Product Design Ödülü alan tasarımlarımız;

Doku Studio Medical 3D Tarama & Analiz Robotu

R-One Dental Protez Freze Cihazı

Redon Best Mill Dental Cnc Freze Makinesi

Fortis Pnömatik Vals Değirmen Makinesi

Yenilikçi tasarım yaklaşımı, ürün mükemmelliği için başarının anahtarıdır… Titizlikle tasarlayarak GDA ya sunduğumuz 4 farklı proje bu prestijli yarışmada tasarım ödüllerini kazanarak  tasarım ve mühendislik ekibimizi mutlu etti. Projelerin uluslararası yarışmada tescillendi.

DOKU STUDIO MEDICAL 3D TARAMA & ANALİZ ROBOTU

Doku Studio Analiz Robotu, saç ekimi, yüz estetiği veya cerrahi yüz rekonstrüksiyonu operasyonlarının doğru ve verimli bir şekilde yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Operasyonlar için veri oluşturmak ve tedavi planı oluşturmak, planlanan değişiklikleri tedavi öncesi simülasyonlarla görselleştirmek için tasarlanmıştır. Üç boyutlu dijital model üreterek ve fotoğrafik model üreterek yapısal oluşum analizi sağlayan robot dünyada bir ilk olma özelliğini taşır. Cihaz operasyon sonrası periyodik görüntüleme ve analiz gerçekleştirerek hasta gelişiminin takibini sağlar. Medikal teknolojiler alanında yenilikçi proje German Design Award 2023,  Excellent Product Design ödülünü kazandı.

JÜRİ YORUMU : Temiz, ilerici-fütüristik tasarım diliyle »Doku Studio Robot« yüksek teknoloji, hassasiyet ve kullanıcı dostu olma talebini etkileyici bir şekilde yansıtıyor.

Doku Studio GDA Awards winner görseli

R-ONE DENTAL PROTEZ FREZE MAKİNESİ

Redon One, diş protezlerinin üretiminde kullanılan özel malzemelerin frezelenmesinde kullanılabilen son teknoloji bir freze cihazıdır. Herhangi bir diş hekiminin detaylı teknik bilgiye veya endüstriyel araç ve gereçlere ihtiyaç duymadan kendi kliniklerinin rahatlığında hızlı bir şekilde kaliteli diş protezleri üretmesini sağlar. Otomatik takım değiştirme mekanizması ve su deposu, herhangi bir operatör müdahalesi olmadan makinenin otomatik olarak çalışmasını sağlar. Proje; German Design Award 2023 tasarım yarışmasında Excellent Product Design ödülünü kazandı.

JÜRİ YORUMU : Redon One, yüksek kaliteli diş protezleri üreten son teknoloji bir otomatik freze makinesidir. Aynı zamanda, çepeçevre temiz tasarımıyla kompakt gövde, ilerici yüksek teknoloji, hijyen ve hassasiyet talebini mükemmel bir şekilde yansıtmıştır.

Redon One GDA winner image

REDON BEST MILL DENTAL CNC FREZE MAKİNESİ

Best Mill, diş hekimleri ve diş teknisyenleri tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış kompakt bir freze makinesidir. Diş hekimlerinin ve diş teknisyenlerinin ayrıntılı teknik bilgi gerektirmeden kendi kliniklerinin rahatlığında hızlı bir şekilde kaliteli diş protezleri üretmelerini sağlar. Geniş ekranı, ergonomik tasarımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile en karmaşık dental uygulamaları bile kolayca tamamlamanın yenilikçi bir yolunu sunar. Proje; German Design Award 2023,  Excellent Product Design ödülünü kazandı.

JÜRİ YORUMU : Protez üretimi için Redon Best Mill freze makinesi, kullanıcı dostu olma, yüksek teknoloji ve hassasiyet talebini açıkça ileten kompakt, form yapısı olarak net, ilerici bir tasarıma sahiptir.

Redon Best winner German Design Award

FORTIS PNÖMATİK VALS DEĞİRMEN MAKİNESİ

Fortis pnömatik valsli değirmen, geleneksel tasarım konseptinin ötesine geçen ve işlev dilini vurgulayan sade bir estetik yaklaşımla tasarlanmıştır. Makine tasarımı güç, dayanıklılık ve sessizlik gibi önemli özellikleri kararlı hatlarla geleceğe taşıyor. Ürünün yapısal bileşenleri, tasarım üzerinde tanımlanacak şekilde yalın akıcı formlar ve renk kodlarıyla vurgulanmıştır. Besleme ve öğütme toplarına erişim tek bir düğme ile basittir. Ürün German Design Award 2023,  Excellent Product Design ödülünü kazandı.

JÜRİ YORUMU : Fortis Pnömatik Vals Değirmeni kompakt tanımlı form yapısı, fonksiyonları tanımlayan renk alanları ve dinamik çizgileri ile yalnızca çok fütüristik görünmekle kalmamış, aynı zamanda yüksek derecede güç ve performans algısı sağlamıştır.

Ortas Vals winner German Design Award 2023

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.