Biorichi

Biorichi

  • Müşteri Petra, İstanbul
  • Yıl 2012
  • Hizmetler Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Basılı Materyaller, Ambalaj

Kurumsal Kimlik ve Logo Tasarım

Biology & Richness kelimelerinden türetilen medikal kozmetik markası. Yüzyıllar boyu insanlık tarihi bilgi birikiminden elde edilen doğal bileşenler ile Almanya’da yeni bir marka ile üretilmekte… Biorichi marka ismi, sembol, ambalaj tasarımı ile kurumsal kimlik ve logo tasarım çalışmaları Arman Tasarım bünyesinde yapılmıştır.

  • Paylaş:

Arman Tasarım olarak doğa dostu ürünleri desteklemekteyiz. Bu bakış açımızı yeşilin hakim olduğu Biorichi logo tasarımına yansıttık.

İnsan geçmişinin derin araştırılmasından yola çıkarak, cildinizi ve doğayı düşünen Biorichi markasının içeriği gibi ambalaj tasarımında da aynı vizyon ve özenle çalıştık. Burada da Biorichi için dergi reklamı ve broşür tasarımlarını görebilirsiniz.

Sorunlarından arındırılmış cilt deyince akla gelen ilk markalardan olan Biorichi için bitkilerin hakim olduğu ambalajında doğallığı kullandık. Marka için yaptığımız tüm tasarımlarda doğa ile buluşmaya çağrı yaptık.

2011 yılında düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları yarışmasında “Temizlik Ürünleri Serisi” kategorisinde Gümüş ödül, “Biyolojik Tasarım” kategorisinde ise Bronz ödül sahibi Biorichi’nin tüm logo ve 3 boyutlu ambalaj tasarım çalışmaları tasarım ajansımız tarafından yapılmıştır.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.