EVO-II Abkant Pres Makinesi

EVO-II Abkant Pres Makinesi

  • Müşteri Ermaksan, Bursa
  • Yıl 2014
  • Hizmetler Araştırma, Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme

Endüstriyel Ürün Tasarımı

Abkant Pres Makinesi, yeni nesil teknoloji ürünü olarak piyasada öne çıkıyor. Arman Tasarım, yenilikçi yaklaşımıyla araştırmadan prototip üretimi sürecine kadar gerekli tüm adımları atarak sektörde fark yaratan bir ürün ortaya çıkarmıştır. Ürün düşük ses düzeyinde çalışıyor ve enerji tasarrufu sağladığı için çevreyi koruyor. Yeni nesil hibrit pres freni EVO-II,% 60 enerji tasarrufu ile şimdiye kadarki en çevre dostu pres frenidir.

Araştırma Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme
  • Paylaş:

Hızlı, sessiz ve hassas olduğu kadar enerji tasarrufu sağlayan EVO-II Abkant Pres Makinesi yüksek tekrarlanabilirlik ve büküm hassasiyeti gibi özelliklere sahiptir. Bu sayede farklı noktalarda küçük parçalar için bile hatasız bükümler sağlamaktadır.

Geleneksel abkantlarda çenenin hareket edip etmemesine bakmaksızın pompa sürekli çalışırken bu seride sadece ayak pedalına basıldığında enerji tüketilir.

Bu uzun ömürlü ürünün tasarımında basınç kayıpları oluşmamasına özen gösterilmiştir. Bundan dolayı enerji yani bükme kuvveti en yüksek seviyedir. Yağ miktarı da aynı zamanda %80 oranında azaltılmıştır.

 

Prototip üretimi ve ürün tasarımı Arman Tasarım bünyesinde yapılan EVO-II hibrit abkant, prestijli Design Turkey ve Good Design ödüllerinin sahibidir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.