Logitrans Turkish Cargo

Logitrans Turkish Cargo

  • Müşteri Turkish Cargo, Istanbul
  • Yıl 2017
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Tasarım Mühendisliği, Üretim Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Fuar Stand Tasarım Uygulaması

Turkish Cargo, Türk Hava Yolları’nın 1933 yılından beri hava kargo taşımacılığı faaliyetlerini sürdürmekte ve dünyada birçok ülkeye hizmet sağlamaktadır. Turkish Cargo için tasarladığımız fuar standı yalın bir mimariye sahiptir. Bu fuar stand tasarım uygulaması sürecinde taşımacılık ve Turkish Cargo’nun güçlü yapısı yansıtılmaya çalışılmıştır. Arman Tasarım ekibi olarak müşterilerimize sergi ve fuarlar için planlama, fizibilite çalışmaları, araştırma ve yorumlama, iç tasarım, proje yönetimi ve grafik tasarım dahil eksiksiz bir tasarım hizmeti sunuyoruz.

Konsept Tasarımı Tasarım Mühendisliği Üretim Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Fuar Standı Tasarımı Nasıl ve Neden Yapılır?

 

Müşteriler ile bağ kurmak bir firma için her zaman önem taşır. Tanıtım standları da bu bağı kurmak ve devam ettirmek için büyük bir role sahiptir. Bir firmanın pazarlama ve marka stratejisi için büyük önem taşıyan tanıtım standları birçok firma tarafından kullanılmaktadır.

 

Sergileme standları sergiler, fuarlar ve birçok farklı etkinlikte kullanılabilir. Markanızla ilgilenen birçok kişiyi aynı anda bulabileceğiniz bu etkinliklerde iyi bir sergileme standı tasarımı hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Göz alıcı bir stand tasarımı potansiyel müşterilerin dikkatini kolayca çeker. Günümüzün rekabetçi pazarında öne çıkmak önemlidir. Bu noktada iyi bir teşhir standı tasarımı sizi ön plana çıkardığı gibi marka değerinizi artırır. Bu sayede piyasada rakip firmalara karşı büyük bir avantaj sağlarsınız.

Yıllar içerisinde teşhir standlarına olan talep hızla artmaktadır. Bu artışın sebeplerinden birkaçı bu standların tasarımının kalitesi ve kolay kurulum özelliğidir. Kolayca kurulabilmeleri ekstra insan gücü gerektirmediğinden özellikle küçük işletmeler için tasarruf sağlar. Aynı zamanda birden fazla etkinlik için kullanılabilen stand tasarımları, pazarlama için ayırdığınız bütçeden de tasarruf etmenizi sağlar. Tabii ki de bunun için kaliteli bir stand tasarımına yatırım yapmalısınız. Kötü kalitede bir teşhir standı müşterilerde markanız hakkında olumsuz bir görünüm oluşturabilir ve markanızın değerini artırmada yardımcı olmayabilir.

 

Markanızın ihtiyaçlarına göre şekillenen fuar stand tasarımı çalışmaları farklı malzemelerden yapılabilir. Marka kimliğine göre renkleri özelleştirilebilir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.