THY Eurasia Airshow

THY Eurasia Airshow

  • Müşteri Turkish Airlines, Istanbul
  • Yıl 2018
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Tasarım Mühendisliği, Üretim Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Tanıtım Standı Tasarımı

Türk Akdeniz şehri Antalya, 25-29 Nisan 2018’de Eurasia Airshow’a ev sahipliği yaptı. Ana sponsor olarak Türkiye Cumhurbaşkanlığı ve Türk Hava Yolları himayesinde düzenlenen Eurasia Airshow, küresel havacılık endüstrisinin büyük oyuncularını bir araya getirdi. Biz de bu etkinlik için Türk Hava Yolları ile beraber çalışıp tanıtım standı tasarımı çalışmalarını gerçekleştirdik.

Konsept Tasarımı Tasarım Mühendisliği Üretim Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Fuar Standı Tasarımı Nasıl ve Neden Yapılır?

 

Müşteriler ile bağ kurmak bir firma için her zaman önem taşır. Tanıtım standları da bu bağı kurmak ve devam ettirmek için büyük bir role sahiptir. Bir firmanın pazarlama ve marka stratejisi için büyük önem taşıyan tanıtım standları birçok firma tarafından kullanılmaktadır.

 

Sergileme standları sergiler, fuarlar ve birçok farklı etkinlikte kullanılabilir. Markanızla ilgilenen birçok kişiyi aynı anda bulabileceğiniz bu etkinliklerde iyi bir sergileme standı tasarımı hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Göz alıcı bir tanıtım standı tasarımı potansiyel müşterilerin dikkatini kolayca çeker. Günümüzün rekabetçi pazarında öne çıkmak önemlidir. Bu noktada iyi bir teşhir standı tasarımı sizi ön plana çıkardığı gibi marka değerinizi artırır. Bu sayede piyasada rakip firmalara karşı büyük bir avantaj sağlarsınız.

Yıllar içerisinde teşhir standlarına olan talep hızla artmaktadır. Bu artışın sebeplerinden birkaçı bu standların tasarımının kalitesi ve kolay kurulum özelliğidir. Kolayca kurulabilmeleri ekstra insan gücü gerektirmediğinden özellikle küçük işletmeler için tasarruf sağlar. Aynı zamanda birden fazla etkinlik için kullanılabilen stand tasarımları, pazarlama için ayırdığınız bütçeden de tasarruf etmenizi sağlar. Tabii ki de bunun için kaliteli bir stand tasarımına yatırım yapmalısınız. Kötü kalitede bir teşhir standı müşterilerde markanız hakkında olumsuz bir görünüm oluşturabilir ve markanızın değerini artırmada yardımcı olmayabilir.

 

Markanızın ihtiyaçlarına göre şekillenen fuar stand tasarımı çalışmaları farklı malzemelerden yapılabilir. Marka kimliğine göre renkleri özelleştirilebilir.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.