Paperworld 2020 Fuarı’nda Serve Yeni Tasarımlarını Sundu

Frankfurt’ta gerçekleşen, dünya çapında en büyük ofis ve kırtasiye ürünleri fuarı olan Paperworld 2020’de sektörün trendleri belirleniyor ve yeni tasarımlar sergileniyor. Serve için tasarladığımız yeni projeler de büyük beğeni topladı. Arman Tasarım olarak uzun süredir okul kırtasiye ürünleri tasarımında hizmet verdiğimiz firma, son geliştirdiğimiz kalem kutularını da fuarda sektöre sundu. 69 ülkeden 1590 firmanın katıldığı ve 30700 ziyaretçi sayısına ulaşan fuarda inovatif ve yeni trend ürünler sergileniyor.

Paperworld Fuarı yeni tasarımlar görseli

Bugüne kadar Serve ile birlikte kalemtraş, silgi, uçlu kalem, uç kutusu gibi çok-işlevli çeşitlendirmeler ile birçok proje gerçekleştirdik. Şimdi de yepyeni ve alışılmışın dışında kalem kutularıyla Serve’nin ürün gamını genişletmeye devam ediyoruz. Paperworld Fuarı’nda ilk defa kullanıcıya tanıtılan yeni kalemkutuları gördüğü büyük ilgi ve beğeni ile tüm ekibi gururlandırdı. Herkesin merakla beklediği yeni tasarımlar yakında piyasaya sunulacak ve tüm dünyada satışa sunulacak.

Paperworld 2020 yeni tasarımlar görseli
Paperworld 2020 yeni tasarımlar görseli

Bununla beraber daha önce geliştirdiğimiz projelerimiz de yeni renkleriyle çeşitlendirilmeye ve dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Şimdiye dek Serve’nin öncü, inovatif kimliğine kattığımız ürün tasarımlarını proje sayfalarında detayla inceleyebilirsiniz:

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.