Geosfer Masaüstü Düzenleyici

Geosfer Masaüstü Düzenleyici

  • Müşteri Konsept Tasarım
  • Yıl 2014
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Endüstriyel Tasarım

Obje Tasarımı

Geosfer Masaüstü Organizer ya da Düzenleyici, masa üstünde düzeni sağlamaya yönelik tasarlanmıştır. Bu ürün, işe masasını düzenlemeden başlayamayanlar veya dağınıklıkta strese girenler için bir çözüm niteliğindedir. Bundan sonra çalışma alanınız derli toplu  görünecek ve aradığınız tüm kırtasiye ürünlerini tek bir noktada bulacaksınız. Tasarım ajansımız, hayatınızı kolaylaştıran obje tasarımı konusunda her zaman tasarımdan mühendisliğe kadar çok yönlü bir çalışma gerçekleştirir.

Konsept Tasarımı Endüstriyel Tasarım
  • Paylaş:

Ev ve ofis içerisindeki çalışma alanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yenilikçi ürün tasarımı, masanızın üzerindeki kalem, kağıt, kartvizit, post-it, ataş gibi eşyalarınızı tek bir düzenekte toplar. Ürünün modern ve şık görüntüsü, düzeninizi korurken çalışma ortamınıza estetik bir görünüm kazandırır.

Eşyalarınızın yerini bildiğinizde verimliliğiniz ve hızınız artıyor. Geosfer Masaüstü Düzenleyici’yi tasarlarken istediğiniz tüm eşyalara anında ulaşabilmenizi sağlamayı hedefledik. Verimliliğinizle beraber konforunuzu da artıran bu ürün, her çalışma alanının ihtiyaçlarından birisi.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.