Türk Telekom Telefon POP

Türk Telekom Telefon POP

  • Müşteri Turk Telekom, Istanbul
  • Yıl 2015
  • Hizmetler Konsept Tasarımı, Üretim Yönetimi, Maliyet Stratejileri

Ürün Teşhir Standı Tasarımı

TT175 ürününün dikkat çekici özellikleri ve markanın uyguladığı kampanya, ürün teşhir standı tasarımı ile tanıtılmıştır. Ergonomik olarak tasarlanan stant, kullanıcı deneyimi konusunda en iyisini sunar. Bir tasarım merkezi olarak her zaman markaları ve müşterileri düşünür, özel olarak tasarlanan ürün sergileme stantları ile ürünlerin en iyi şekilde sergilenmesini sağlar.

Konsept Tasarımı Üretim Yönetimi Maliyet Stratejileri
  • Paylaş:

Ürün Teşhir Standı Nedir?

Ürün sergileme standı, marka kimliğini güçlendirmek isteyen birçok şirketin yardımına koşar ve markayı tanımlayan fonksiyonel bir alan oluşturur. Ürün teşhir standları bir markanın ürününü sergi, fuar, konferans, seminer gibi birçok alanda sergilemeye yardımcı olur.

Markanızı ve şirketinizi nasıl konumlandırdığınızı fuar ve sergideki ziyaretçilere anlatmanın en iyi yollarından biridir standlar. Ürün teşhir standları sayesinde hedef kitlenizle yüz yüze etkileşime geçebilir ve marka bilinirliğini artırabilirsiniz.

İyi Bir Teşhir Standı Tasarımı

Tabii ki sadece iyi bir ürün sergileme standı tasarımı ile bu hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Öncelikle, işlevsel yönden bakıldığında, ürün teşhir stantları tüketicinin satın alma istediğine odaklanmalıdır. Bir marka ve şirketin stantlarla hedefi, kullanıcılarının ilgisini çekmektir. Bundan dolayı renk, tipografi, grafik tasarım ve diğer tasarım ögelerinden doğru bir şekilde yararlanılmalıdır.

Ürün teşhir standını etkili bir şekilde kullanmak için markanızın aktarmak istediği mesajı en iyi şekilde yansıtacak alanı seçmelisiniz ve sergilenecek ürünlere karar vermelisiniz. Seçilen ürünlerin aynı zamanda iyi yerleştirilmesi gerekmektedir.  Ürünlerin satışa uygun sergilenmesi, özgün bir tasarıma sahip olmaları onların diğer örneklerden ayrılmasını sağlar.

E-ticaret siteleri yaygınlaşmasına rağmen müşteriler ile olan fiziksel etkileşimler hala önem taşıyor. Bundan dolayı birçok alanda ziyaretçilerin ilgisini çeken bir teşhir standı tasarımı rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlar.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.