Astell & Kern Kulaklık Standı

Astell & Kern Kulaklık Standı

  • Müşteri Bircom, Istanbul
  • Yıl 2016
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Hızlı Prototipleme, Konsept Tasarımı

Ürün Sergileme Standı

Ses mimarisinin güçlü isimlerinden biri olan, müziksever kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı amaçlayan Astell & Kern markasının kaliteli kulaklıklarının kullanıcılar tarafından denenmesi için ergonomik ve kurumsal kimliğe uygun bir ürün sergileme standı tasarladık. Tasarım ajansımız her zaman markaları ve müşterileri düşünür, özel olarak tasarlanan ürün teşhir standları ile ürünlerin en iyi şekilde sergilenmesini sağlar.

Endüstriyel Tasarım Hızlı Prototipleme Konsept Tasarımı
  • Paylaş:

Ürün Sergileme Standı Nedir?

Ürün teşhir standı, marka kimliğini güçlendirmek isteyen birçok şirketin yardımına koşar ve markayı tanımlayan fonksiyonel bir alan oluşturur. Ürün teşhir standları bir markanın ürününü sergi, fuar, konferans, seminer gibi birçok alanda sergilemeye yardımcı olur.

Markanızı ve şirketinizi nasıl konumlandırdığınızı fuar ve sergideki ziyaretçilere anlatmanın en iyi yollarından biridir standlar. Ürün teşhir standları sayesinde hedef kitlenizle yüz yüze etkileşime geçebilir ve marka bilinirliğini artırabilirsiniz.

İyi Bir Teşhir Standı Tasarımı

Tabii ki sadece iyi bir ürün sergileme standı tasarımı ile bu hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Öncelikle, işlevsel yönden bakıldığında, ürün teşhir stantları tüketicinin satın alma istediğine odaklanmalıdır. Bir marka ve şirketin stantlarla hedefi, kullanıcılarının ilgisini çekmektir. Bundan dolayı renk, tipografi, grafik tasarım ve diğer tasarım ögelerinden doğru bir şekilde yararlanılmalıdır. Astell & Kern kulaklık standları ile biz de markayı en iyi yansıtacak ve müşteri deneyimini önemseyen bir tasarım gerçekleştirdik.

Ürün teşhir standını etkili bir şekilde kullanmak için markanızın aktarmak istediği mesajı en iyi şekilde yansıtacak alanı seçmelisiniz ve sergilenecek ürünlere karar vermelisiniz. Seçilen ürünlerin aynı zamanda iyi yerleştirilmesi gerekmektedir.  Ürünlerin satışa uygun sergilenmesi, özgün bir tasarıma sahip olmaları onların diğer örneklerden ayrılmasını sağlar.

E-ticaret siteleri yaygınlaşmasına rağmen müşteriler ile olan fiziksel etkileşimler hala önem taşıyor. Bundan dolayı birçok alanda ziyaretçilerin ilgisini çeken bir teşhir standı tasarımı rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlar.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.