Sennheiser Communications Standı

Sennheiser Communications Standı

  • Müşteri Sennheiser Turkey, Istanbul
  • Yıl 2008
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Prototip, Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi

Ürün Tanıtım Standı

Dünyanın en iyi kulaklık ve mikrofon üreticilerinden biri olan Sennheiser, müziksever kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı hedefler. Severek tercih edilen, yüksek kaliteli Sennheiser ürünlerini mağazada deneyimlemek isteyen müşteriler için Arman Tasarım olarak ürün tanıtım standı tasarladık. Stantlar, markanın yeni nesil bluetooth kulaklıklarını tanıtmaktadır. Tasarım ajansımız her zaman markaları ve müşterileri düşünür, özel olarak tasarlanan ürün tanıtım stantları ile ürünlerin en iyi şekilde sergilenmesini sağlar.

Endüstriyel Tasarım Üretim Yönetimi Kalite Yönetimi
  • Paylaş:

Ürün Tanıtım Standı Nedir?

 

Ürün tanıtım standı, ürün teşhir standı veya ürün sergileme standı olarak da bilinir. Ürün tanıtım standı, marka kimliğini güçlendirmek isteyen birçok şirketin yardımına koşar ve markayı tanımlayan fonksiyonel bir alan oluşturur. Ürün teşhir standları bir markanın ürününü sergi, fuar, konferans, seminer gibi birçok alanda sergilemeye yardımcı olur.

 

Markanızı ve şirketinizi nasıl konumlandırdığınızı fuar ve sergideki ziyaretçilere anlatmanın en iyi yollarından biridir standlar. Ürün teşhir standları sayesinde hedef kitlenizle yüz yüze etkileşime geçebilir ve marka bilinirliğini artırabilirsiniz.

İyi Bir Ürün Teşhir Standı Tasarımı

 

Tabii ki sadece iyi bir ürün sergileme standı tasarımı ile bu hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Öncelikle, işlevsel yönden bakıldığında, ürün teşhir stantları tüketicinin satın alma istediğine odaklanmalıdır. Bir marka ve şirketin stantlarla hedefi, kullanıcılarının ilgisini çekmektir. Bundan dolayı renk, tipografi, grafik tasarım ve diğer tasarım ögelerinden doğru bir şekilde yararlanılmalıdır. Sennheiser kulaklık standları ile biz de markayı en iyi yansıtacak ve müşteri deneyimini önemseyen bir tasarım gerçekleştirdik.

 

Ürün teşhir standını etkili bir şekilde kullanmak için markanızın aktarmak istediği mesajı en iyi şekilde yansıtacak alanı seçmelisiniz ve sergilenecek ürünlere karar vermelisiniz. Seçilen ürünlerin aynı zamanda iyi yerleştirilmesi gerekmektedir.  Ürünlerin satışa uygun sergilenmesi, özgün bir tasarıma sahip olmaları onların diğer örneklerden ayrılmasını sağlar.

 

E-ticaret siteleri yaygınlaşmasına rağmen müşteriler ile olan fiziksel etkileşimler hala önem taşıyor. Bundan dolayı birçok alanda ziyaretçilerin ilgisini çeken bir ürün teşhir standı tasarımı rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlar.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.