Turp NFC Ödeme Cihazı

Turp NFC Ödeme Cihazı

  • Müşteri Turp Mobil
  • Yıl 2011
  • Hizmetler Endüstriyel Tasarım, Tasarım Mühendisliği, Hızlı Prototipleme, Marka ve Ambalaj Tasarımı

Turp NFC Ödeme Cihazı

TURP Elektronik ödeme terminali, yemek kartları ve mobil telefon ile önceden yüklenmiş kredi karşılığı ödeme gerçekleştirebilmektedir. Bankadan bağımsız, başka ödeme araçlarına gereksinim duymadan, NFC teknolojisine sahip mobil telefonlar aracılığı ile ödeme yapabilmektedir. Temassız yemek kartları ile de çalışan ürün, Türkiye’de işletmelerin çalışanları için önemli kolaylık sağlamaktadır. Arman Tasarım olarak büyük işletmelerin yemek harcaması yönetimi alanında hizmet veren TURP markası ile yenilikçi bir ürün geliştirme çalışması gerçekleştirdik. Endüstriyel ürün tasarımı ve mühendislik çalışmalarını gerçekleştirdik. Markanın Türkiye’de binlerce noktada geçerli fiziki ağda sağlıklı ve güvenli etkileşimini sağladık. Turp Mobil, binlerce noktada kullanıcılarına marka iş birlikleri ile kolay ödeme olanağı ve fırsatlar sunmakta.

Endüstriyel Tasarım Tasarım Mühendisliği Hızlı Prototipleme Marka ve Ambalaj Tasarımı
  • Paylaş:

Tamamı Türk mühendisler tarafından üretilen TURP Elektronik Ödeme Noktası, NFC özellikli mobil telefon tabanlı bir cihaz olarak Türkiye’de bir ilk. Ön yüklemeli yemek kartı ile nakit paraya ihtiyaç duymayan cihaz online platformu sistem sayesinde çalışanların kısa zaman kaybetmeden ve güvenli ödemelerini yapabiliyor. harcama yönetimini çalışan bazlı takip edebiliyor. Firmaların yemek harcamalarında ise önemli bir verimlilik sağlıyor.

TURP mobil telefon tabanlı bir NFC özellikli bir cihaz. Arman tasarım ekibi, ürünü yazıcı ünitesi ve şarj cihazı ile birlikte taşınabilir şekilde tasarladı. Dairesel masa üstü modül. Şarj ünitesini ve bilgi fişi üreten yazıcı birimi barındırıyor. Arman Tasarım mühendislik ekibimiz geliştirdiği birçok yazıcı terminal, POS cihazı yazarkasa ve Outdoor ödeme terminalleri gibi hassas cihazları geliştirme tecrübesini bu yenilikçi kullanım alanı için değerlendi. Elektronik ödeme gibi hassas bir alanda  kolay kullanımlı ve estetik terminal geliştirdi.

Yarının ürünlerini,
sizin için
tasarlıyoruz!

Haber bültenimize kaydolun

Arman Tasarım’ın dünyasından yeni ve ilham verici içerik için kaydolun.